• Informacje na temat:

  fragment show

Artykuły na temat: fragment show
 • Władysław Kozakiewicz miał wypadek podczas nowego show Polsatu

  Władysław Kozakiewicz (65 l.) miał wypadek podczas kręcenia nowego reality show Polsatu - "Lepiej późno niż wcale". By wrócić do pełni zdrowia, sportowiec musi poddać się skomplikowanej operacji.

 • NBC i Netflix rezygnują z programów Billa Cosby'ego

  Telewizja NBC wycofuje się z produkcji planowego show Billa Cosby'ego - gwiazdor został w ostatnich dniach oskarżony przez kilka kobiet o przestępstwa seksualne, których dopuścić miał się w przeszłości. Wcześniej Netflix odwołał emisję specjalnego komediowego show "Bill Cosby 77".

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Krupa udawała rozstanie na potrzeby reality show?!

  ...długo, gdyż modelka nie ma ochoty opuszczać Hollywood, by żyć z narzeczonym w Miami. Reality show o życiu Dżoany trwa. Dr Pomponik diagnozuje ostre za-parcie na szkło... Zobacz fragment wywiadu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Wypadek w niemieckim show

  W trakcie niemieckiego show "Wetten dass...?", nadawanego na żywo, 23-letni Samuel Koch próbował przeskoczyć za pomocą amortyzatorów teleskopowych przez cztery samochody. Przy pokonywaniu czwartego uderzył w ziemię i stracił przytomność.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Kupicha i Górniak w show TVP

  ...". W oryginalnej wersji show wzięły udział takie gwiazdy, jak Kelly Rowland czy Michael Bolton. Format został sprzedany do m.in. Australii, Łotwy i Finlandii. Zobacz fragment amerykańskiego programu(...)W najbliższą sobotę, 15 stycznia, odbędzie się pierwszy casting do show telewizyjnej Dwójki pt. "Bitwa na głosy". W programie weźmie udział osiem gwiazd polskiej muzyki, które będą szukać nowych...

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

Wideo na temat: fragment show
Dyskusje na temat: fragment show
 • Re: "M jak miłość": Oszustwo, ciąża i aborcja

  Strasznie się cieszę, że takie dobre wieści. Z tej okazji napisałem piosenkę pt. "Tonight". To jeden z moich bardziej dojrzałych tekstów. Pozwolę sobie dać fragment: "Tonight bejbe, it's tonight bejbe, show me your clotz tonight bejbe, show me your clotz tonight bejbe, och, och, bejbe, uch, uch, show me your clotz tonight".