• Informacje na temat:

  fran drescher

Artykuły na temat: fran drescher
 • Fran Drescher: Sława w cieniu dramatów

  ...przepisy poprzez podpisywanie petycji" - zadeklarowała Drescher. Niania powróci? Po osobistych tragediach Fran zniknęła z ekranu. W 2018 roku media obiegła jednak wiadomość o... powrocie kultowej(...) doszłoby do wznowienia serialu, Drescher zapowiedziała, że oczekuje dużych zmian w postaci Fran Fine: "Mogłaby się zaangażować w więcej projektów, z którymi ja sama jestem związana, począwszy od...

 • Spotkanie dwóch Niań

  Już jutro, 9 października, odbędzie się spotkanie na szczycie. Do Polski przyjedzie Fran Drescher, bohaterka "Pomocy domowej", amerykańskiej wersji naszej polskiej "Niani". Fran Fine i Frania Maj będą gośćmi "Dzień dobry TVN".

 • Fran Drescher polscy widzowie najbardziej kojarzą z roli niani w serialu "Pomoc domowa", który cieszył się dużą popularnością. Aktorka kilka dni temu obchodziła 60. urodziny. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości i konfrontując z obecnymi, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że czas się dla niej zatrzymał. Sama gwiazda, sądząc po opisie do zdjęcia, jakie dodała w dniu 60. urodzin, chyba jest...

 • Gwiazdy dla Baracka Obamy

  Jamie Foxx, Fran Drescher, Lucy Liu i Isaiah Washington znaleźli się wśród gości czwartkowego przyjęcia podczas którego zbierano fundusze na kampanię Baracka Obamy.

 • "Pomoc domowa": Tragedia Fran Drescher

  Zaraźliwy śmiech Fran Drescher znają wszyscy. Na przestrzeni lat 57-letnia aktorka stała się ikoną produkcji komediowych. Niestety, jak w wielu hollywoodzkich przypadkach, prawdziwemu życiu gwiazdy daleko do komedii. Szkolna miłość W wieku 15 lat Fran poznała swojego przyszłego męża Petera Marca Jacobsona. Wzięli ślub, gdy mieli po 21 lat (1979 r.). Ona była aktorką, a jej mąż scenarzystą...

 • Stol lat dla "Niani"!

  "Niania" ma już 100... odcinków. W sobotę, 15 listopada jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych będzie obchodzić swój jubileusz. Z tej okazji życzenia aktorom i twórcom serialu złożyła sama amerykańska niania - Fran Drescher.

 • Fran Drescher wyszła za mąż!

  Gwiazda „Pomocy domowej”, Fran Drescher (56 l.), poślubiła swojego ukochanego, Shivę Ayyaduraię (50 l.).

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • "Pomoc domowa": Serial wraca na ekrany?

  Fran Drescher ujawniła, że trwają rozmowy na temat wskrzeszenia serialu "Pomoc domowa". Ostatni klaps na planie produkcji padł 20 lat temu!

 • Agnieszka Dygant jako pomoc domowa

  Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") zagra główną rolę w polskiej wersji popularnego amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Aktorka pokonała m.in. Edytę Jungowską i Annę Przybylską, które również chciały wystąpić w filmie. Pełna obsada serialu nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia na temat: fran drescher
Dyskusje na temat: fran drescher