• Informacje na temat:

  fran drescher aktorka

Artykuły na temat: fran drescher aktorka
 • "Pomoc domowa": Niezapomniana Fran Drescher o "nowym związku"

  Fran Dresher, czyli niezapomniana niania z "Pomocy domowej", zachwala... posiadanie przyjaciela z przywilejami. O ich relacji opowiedziała w wywiadzie.

 • Spotkanie dwóch Niań

  Już jutro, 9 października, odbędzie się spotkanie na szczycie. Do Polski przyjedzie Fran Drescher, bohaterka "Pomocy domowej", amerykańskiej wersji naszej polskiej "Niani". Fran Fine i Frania Maj będą gośćmi "Dzień dobry TVN".

 • Fran Drescher: Sława w cieniu dramatów

  ...z serca i poczucie winy za odejście. Dziś jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi - mówi aktorka. Rak to nie wyrok Kiedy Drescher podniosła się z traum, życie zadało jej kolejny cios. Diagnoza lekarska(...) przepisy poprzez podpisywanie petycji" - zadeklarowała Drescher. Niania powróci? Po osobistych tragediach Fran zniknęła z ekranu. W 2018 roku media obiegła jednak wiadomość o... powrocie kultowej...

 • Gwiazdy dla Baracka Obamy

  Jamie Foxx, Fran Drescher, Lucy Liu i Isaiah Washington znaleźli się wśród gości czwartkowego przyjęcia podczas którego zbierano fundusze na kampanię Baracka Obamy.

 • Fran Drescher polscy widzowie najbardziej kojarzą z roli niani w serialu "Pomoc domowa", który cieszył się dużą popularnością. Aktorka kilka dni temu obchodziła 60. urodziny. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości i konfrontując z obecnymi, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że czas się dla niej zatrzymał. Sama gwiazda, sądząc po opisie do zdjęcia, jakie dodała w dniu 60. urodzin, chyba jest...

 • Stol lat dla "Niani"!

  "Niania" ma już 100... odcinków. W sobotę, 15 listopada jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych będzie obchodzić swój jubileusz. Z tej okazji życzenia aktorom i twórcom serialu złożyła sama amerykańska niania - Fran Drescher.

 • "Pomoc domowa": Tragedia Fran Drescher

  Życie odtwórczyni serialowej "Pomocy domowej" mogłoby posłużyć za scenariusz niezłego dramatu. Lecz aktorka woli patrzeć na świat optymistycznie i z uśmiechem przyjmować każdą niespodziankę od losu.

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • Fran Drescher wyszła za mąż!

  Gwiazda „Pomocy domowej”, Fran Drescher (56 l.), poślubiła swojego ukochanego, Shivę Ayyaduraię (50 l.).

 • Agnieszka Dygant jako pomoc domowa

  Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") zagra główną rolę w polskiej wersji popularnego amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Aktorka pokonała m.in. Edytę Jungowską i Annę Przybylską, które również chciały wystąpić w filmie. Pełna obsada serialu nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia na temat: fran drescher aktorka
Wideo na temat: fran drescher aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: fran drescher aktorka
 • Re: Fran Drescher: Sława w cieniu dramatów

  przelecieli zero moralne; w innej sytuacji - sprawa momentalnie na policji....ale one same prowokuja a ich partnerzy to pantoflarze...Niania dla niej to kolejna okazja do pokazywania(prawie) majtek...oto jej cierpienie...po gwalcie !!! ale to tylko aktorka , czyli uprawia najbardziej prostacki zawod na swiecie...