• Informacje na temat:

  fran healy muzyk

Artykuły na temat: fran healy muzyk
 • Travis: Złe miłego początki

  Niewiele brakowało, a zespół Travis rozpadłby się, zanim jeszcze usłyszał o nim świat. Tak wynika z pamiętników wokalisty Frana Healeya, opublikowanych przez brytyjski magazyn "Word". Można się z nich dowiedzieć również o kluczowej roli, jaką w karierze grupy odegrał dziadek Healeya.

 • Travis: Niebezpieczna Afryka

  Fran Healy, wokalista szkockiej grupy Travis, dwukrotnie był bliski śmierci podczas pobytu w Afryce. Muzyk odwiedził Sudan, gdzie pomagał potrzebującym w objętym konfliktem rejonie Darfur.

 • Antykościelny Travis

  Fran Healy, wokalista szkockiej grupy Travis, bardzo źle wspomina lata spędzone w katolickiej szkole w Glasgow. Muzyk twierdzi, że tamtejsi nauczyciele nie pokazali mu jak być "normalnym człowiekiem". Antykatolicki wydźwięk na jedna z piosenek zawartych na najnowszej płycie zespołu, "12 Memories".

 • Travis zakończyli tournee po Azji

  Członkowie walijskiej formacji Travis zakończyli właśnie swoje tournee na Dalekim Wschodzie. Podczas ostatniego koncertu, który odbył się w Singapurze, fani grupy byli świadkami niespodzianki. Na scenie do zespołu gościnnie dołączył Chris Martin z Coldplay.

 • Najlepsze deszczowe piosenki

  Zainspirowani pogodą panującą za oknem postanowiliśmy przyrządzić subiektywną listę 10 najlepszych zagranicznych piosenek z deszczem w tytule. Niech rozgonią chmury!

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • Midge Ure w Etiopii

  Blisko 20 lat po pierwszym pobycie w Etiopii, Midge Ure zdecydował ponownie odwiedzić ten kraj. Były wokalista Ultravox był jednym z twórców piosenki "Do They Know It's Christmas?", z której dochód przeznaczono dla głodujących w Etiopii.

 • Brytyjscy muzycy przeciwko Bushowi

  Nie tylko amerykańscy artyści jednoczą się w proteście przeciwko rządom prezydenta George'a W. Busha. Z okazji wizyty przywódcy największego światowego mocarstwa w Wielkiej Brytanii, tamtejsi muzycy, z Thomem Yorke z Radio head na czele, ostro skrytykowali poczynania amerykańskich i brytyjskich władz.

 • MTV Europe Music Awards 2001: Gwiazdy za kulisami

  W czwartek, 8 listopada, we frankfurckiej Festhalle wręczono tegoroczne MTV Europe Music Awards. Po odebraniu statuetek i występach przed publicznością gwiazdy udawały się za kulisy, a tam już czekali na nich dziennikarze. Wśród nich był również wysłannik INTERIA.PL, który doniósł, że największe zainteresowanie przedstawicieli mediów wzbudziła Emma Bunton. W korzystnym świetle zaprezentowała się

 • MTV Europe Music Awards: Kasia Kowalska nagrodzona!

  W czwartek, 8 listopada, we frankfurckiej Festhalle punktualnie o godzinie 21, rozpoczęła się ceremonia wręczenia tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards. Trzy statuetki zdobyła grupa Limp Bizkit a dwie Gorillaz. Nagrodę dla polskiego wykonawcy otrzymała - zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami - Kasia Kowalska. Imprezę zorganizowaną przez firmę Carlsberg w katowickim Spodku, zakonczyły

Wideo na temat: fran healy muzyk
 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.