• Informacje na temat:

  fran pomoc domowa

Artykuły na temat: fran pomoc domowa
 • "Pomoc domowa": Niezapomniana Fran Drescher o "nowym związku"

  Fran Dresher, czyli niezapomniana niania z "Pomocy domowej", zachwala... posiadanie przyjaciela z przywilejami. O ich relacji opowiedziała w wywiadzie.

 • Agnieszka Dygant jako pomoc domowa

  Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") zagra główną rolę w polskiej wersji popularnego amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Aktorka pokonała m.in. Edytę Jungowską i Annę Przybylską, które również chciały wystąpić w filmie. Pełna obsada serialu nie jest jeszcze znana.

 • "Pomoc domowa": Tragedia Fran Drescher

  Życie odtwórczyni serialowej "Pomocy domowej" mogłoby posłużyć za scenariusz niezłego dramatu. Lecz aktorka woli patrzeć na świat optymistycznie i z uśmiechem przyjmować każdą niespodziankę od losu.

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • Fran Drescher polscy widzowie najbardziej kojarzą z roli niani w serialu "Pomoc domowa", który cieszył się dużą popularnością. Aktorka kilka dni temu obchodziła 60. urodziny. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości i konfrontując z obecnymi, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że czas się dla niej zatrzymał. Sama gwiazda, sądząc po opisie do zdjęcia, jakie dodała w dniu 60. urodzin, chyba jest...

 • Wakacje z telewizją Puls 2!

  Już 19 lipca startuje wakacyjna ramówka nowego kanału TV Puls 2. Wśród propozycji znajdą się liczne programy lifestylowe, przebojowe animacje, talk-show, ciekawa seria przyrodnicza, a także atrakcyjne filmy i programy muzyczne.

 • "Pomoc domowa": Serial wraca na ekrany?

  Fran Drescher ujawniła, że trwają rozmowy na temat wskrzeszenia serialu "Pomoc domowa". Ostatni klaps na planie produkcji padł 20 lat temu!

 • "Pomoc domowa": Życie za kamerami

  ...kilka odcinków, Fran i Marc pokazali je Sagansky’emu, który zakochał się w nich i od razu zamówił cały 22-odcinkowy sezon. 3 listopada 1993 r. fani CBS zobaczyli pilota "Pomocy domowej" i podobnie jak(...)Był rok 1991, kiedy Fran Drescher poleciała do Londynu w odwiedziny do przyjaciółki, Twiggy, ikony mody lat 60. Pewnego dnia, będąc na wyspach, wybrała się na zakupy z nastoletnią córką modelki...

 • Fran Drescher wyszła za mąż!

  Gwiazda „Pomocy domowej”, Fran Drescher (56 l.), poślubiła swojego ukochanego, Shivę Ayyaduraię (50 l.).

 • Fran Drescher: Sława w cieniu dramatów

  Niezapomniana niania z "Pomocy domowej" przez lata skrywała bolesny sekret.

Zdjęcia na temat: fran pomoc domowa
Dyskusje na temat: fran pomoc domowa