• Informacje na temat:

    frances fisher aktorka

Artykuły na temat: frances fisher aktorka
  • Gwiazda "Sześciu stóp pod ziemią" zemdleje

    Frances Conroy, znana jako Ruth Fisher z "pogrzebowego serialu" sprzed kilku lat, pojawi się gościnnie w "Chirurgach".

  • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

    Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

  • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

    Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

  • Ogłoszono nominacje do Emmy Awards

    Filmowe gwiazdy, między innymi Brad Pitt, Kenneth Branagh, Jim Broadbent i Susan Sarandon, zostali nominowani do tegorocznych nagród Emmy, honorujących telewizyjne dokonania. Brad Pitt zyskał uznanie za występ w serialu "Przyjaciele" ("Najlepszy gościnny występ aktora w serialu komediowym").

  • Nominacje do Złotych Satelitów

    Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

  • Courtney Love: Żałuję, że wyszłam za Kurta

    Courtney Love, była członkini formacji Hole i wdowa po Kurcie Cobainie zaszokowała niedawno swych wielbicieli stwierdzeniem, iż żałuje, że poślubiła wokalistę Nirvany. Kontrowersyjna artystka naraziła się tym samym, zresztą nie po raz pierwszy, na krytykę ze strony wielbicieli Kurta i jego zespołu.

  • Clint Eastwood w reality show!

    Clint Eastwood pojawi się w gościnnie w reality show, opowiadającym o codziennym życiu jego żony i córek.