• Informacje na temat:

  frances mcdormand

Artykuły na temat: frances mcdormand
 • "Olive Kitteridge": Nowy miniserial HBO

  Premiera najnowszej produkcji HBO "Olive Kitteridge" odbędzie się w poniedziałek, 10 listopada w HBO. W rolach głównych występują Frances McDormand, Richard Jenkins i Bill Murray. Od 4 listopada miniserial w całości jest dostępny w HBO GO.

 • Serial "Olive Kitteridge" w listopadzie w HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO rozpocznie się emisja entuzjastycznie przyjętej na festiwalu w Wenecji najnowszej produkcji HBO - "Olive Kitteridge". Od 3 listopada miniserial będzie dostępny w HBO GO.

 • "Downtown Abbey" znów najlepszy

  W kategoriach serialowych za najlepszą uznano produkcję "Downtown Abbey".  Dwoje aktorów, dotychczas bardziej znanych z ekranu filmowego niż z telewizji - Mark Ruffalo i Frances McDormand - otrzymało nagrody za najlepsze role w produkcjach telewizyjnych "Odruch serca" i "Olive Kitteridge". Wyróżniono też Kevina Spaceya za rolę w serialu "House of Cards", Williama H. Macy'ego ("Shameless...

 • Kirsten Dunst w serialu "Fargo"

  Hollywoodzka aktorka Kirsten Dunst ("Melancholia", "Spider-Man", Zakochany bez pamięci") wystąpi w drugim sezonie serialu "Fargo". Produkcja ma mieć telewizyjną premierę jesienią 2015 roku.

 • Fargo

  ...przerwie. Widzowie zobaczą też Boba Odenkirka, czyli prawnika Saula Goodmana z serialu "Breaking Bad" oraz Allison Tolman, która rolą policjantki Molly Solverson przyćmiła, zdaniem wielu, Frances McDormand...

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • Fargo

  ...przerwie. Widzowie zobaczą też Boba Odenkirka, czyli prawnika Saula Goodmana z serialu "Breaking Bad" oraz Allison Tolman, która rolą policjantki Molly Solverson przyćmiła, zdaniem wielu, Frances McDormand...

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Rozdano Critics' Choice Television Award 2015!

  ...") Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym: T.J. Miller ("Dolina Krzemowa") Najlepszy film stworzony dla telewizji: "Bessie" Najlepsza aktorka w filmie lub serialu limitowanym : Frances McDormand ("Olive Kitteridge") Najlepszy aktor w filmie lub w serialu limitowanym: David Oyelowo ("Nightingale") Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie lub serii limitowanej: Bill Murray ("Olive...

 • Wielkie seriale na wielkim ekranie

  Podczas festiwalu PKO Off Camera widzowie będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie popularne produkcje telewizyjne. W ramach sekcji "HBO: Mały/wielki ekran" zostaną zaprezentowane seriale "Olive Kitteridge", "Spojrzenia" i "Pozostawieni". Festiwal rozpocznie się 1 maja w Krakowie.

Zdjęcia na temat: frances mcdormand