• Informacje na temat:

  frances mcdormand zdjęcia

Artykuły na temat: frances mcdormand zdjęcia
 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Frances McDormand w "Aeon Flux"

  Frances McDormand ( "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , "Dochodzenie" , "Fargo" ) wystąpi w filmie "Aeon Flux", powstającym w oparciu o słynny serial animowany, wyprodukowany przez stację MTV. W postać głównej bohaterki wcieli się Charlize Theron, nagrodzona w tym roku Oscarem za przejmującą kreację w dramacie "Monster" .

 • Molestowana Charlize Theron

  Charlize Theron ( "Monster" ), Frances McDormand ( "Fargo" ), Sissy Spacek ( "Za drzwiami sypialni" ), Woody Harrelson ( "Po zachodzie słońca" ) i Sean Bean ( "Troja" ) to gwiazdy, które wystąpią w filmie Niki Caro ( "Whale Rider" ), opowiadającym historię związaną z pierwszym wygranym w USA procesem w sprawie o molestowanie seksualne. Zdjęcia rozpoczęły się w połowie lutego, w Minnesocie.

 • Boyhood vs Parenthood w Wenecji

  Festiwal Filmowy w Wenecji od kilku lat toczy zaciętą walkę z odbywającym się niemal równolegle festiwalem w Toronto, który - kosztem weneckiej imprezy - ściąga coraz ciekawszych gości i wzbudza rosnące zainteresowanie międzynarodowej branży.

 • Zajęty Keanu Reeves

  Po wyczerpującej pracy na planie sequeli kultowego "Matrixa" , filmów "Matrix - Reaktywacje" oraz "Matrix - Rewolucje" , Keanu Reeves wcale nie zamierza długo odpoczywać. Aktor przygotowuje się bowiem do występu w aż trzech projektach, do których zdjęcia realizowane będą w przyszłym roku.

 • Czarna komedia braci Coen

  Joel i Ethan Coen planuja realizację czarnej komedii w stylu "Fargo", zatytułowanej "A Serious Man". Bracia będą scenarzystami, reżyserami i producentami projektu.

 • Brad Pitt u braci Coen

  Brad Pitt dołączył do swego partnera z "Ocean's Thirteen" - George'a Clooneya w obsadzie najnowszego filmu braci Coen "Burn After Reading".

 • Nagrody krytyków z Florydy

  Krytycy filmowi z Florydy byli w tym roku jednogłośni - w trzech z najbardziej prestiżowych nominacji, czyli najlepszy film, reżyseria i drugoplanowy aktor (Benicio Del Toro), zwyciężył najnowszy obraz Stevena Soderbergha "Traffic". To kolejne wyróżnienia dla tego tytułu, po tym, jak uhonorowali go krytycy m.in. z Los Angeles i Nowego Jorku.

 • "Promised Land": Syn marnotrawny wraca do domu

  Pracownicy wielkich korporacji wytrwale wspinają się po szczeblach kariery. Kiedy od wielkich pieniędzy dzieli ich już dosłownie jeden projekt, napięcie sięga zenitu. Zadanie jest bardzo proste - dotrzeć do celu podróży, przekonać miejscowych do sprzedaży ziemi i wrócić, jako zwycięzca do rodzimej metropolii.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

Wideo na temat: frances mcdormand zdjęcia
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

 • Promised Land

  W filmie Promised Land Matt Damon wciela się w postać Steve'a Butlera, przedstawiciela handlowego dużej firmy, który niespodziewanie zbacza ze swojej prostej ścieżki od wiejskiego chłopaka do grubej ryby i trafia do małego miasteczka, gdzie ludzie równie często otwierają przed nim serca, co zatrzaskują mu przed nosem drzwi. Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Dave'a Eggersa i napisali go John Krasinski i Matt Damon, a reżyserii podjął się Gus Van Sant. Steve zostaje wysłany do...