• Informacje na temat:

  francis capra

Artykuły na temat: francis capra
 • "Veronica Mars": Powrót ulubieńców widzów. Jason Dohring, Francis Capra w obsadzie

  ...zostanie już wkrótce)". W ośmiu (godzinnych) odcinkach wystąpią Jason Dohring (Logan), Francis Capra (Weevil), Percy Daggs III (Wallace), David Starzyk (Richard Casablancas). #VeronicaMars series, so far. (More are on the way, I swear.) @jason_dohring , @franciscapra , @PD3Official , @dstarzyk , and, of course, @IMKristenBell . Here’s an early wardrobe photo to get us all in the mood...

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • "Veronica Mars": Powstaną kolejne odcinki? Hulu planuje kontynuację serii

  ...rolę. Fabuła "Veroniki Mars" osnuta była wokół losów studentki i prywatnej detektyw. W produkcji mogliśmy zobaczyć m.in. Sydney Tamiię Poitier, Jasona Dohringa, Francisa Caprę. Jesteś fanem...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Nowości Hulu: "Opowieść podręcznej", "Ghost Rider", "Veronica Mars"

  ...zobaczyć również m.in. Sydney Tamiię Poitier, Jasona Dohringa, Francisa Caprę. Sześć lat po niespodziewanym zakończeniu serii na Kickstarterze ruszyła kampania, która miała na celu zabranie pieniędzy na...

 • Najlepsze filmy wszech czasów

  Użytkownicy witryny internetowej jednej z brytyjskich telewizji dokonali wyboru 100 najwspanialszych filmów w dziejach kina. Pierwsze miejsce przyznano ex aequo widowiskom s-f "Gwiezdne wojny" i "Imperium kontratakuje" . Na drugiej pozycji uplasowały się gangsterskie eposy "Ojciec chrzestny" i "Ojciec chrzestny - część II" .

 • Nagroda dla twórcy "Absolwenta"

  Mike Nichols, reżyser takich dzieł, jak: "Absolwent" , "Paragraf 22" i "Klatka dla ptaków" , otrzyma nagrodę za całokształt osiągnięć od Gildii Reżyserów Amerykańskich (Directors Guild of America). Zdobywca nagród Oscara, Emmy, Tony i Grammy zostanie uhonorowany 7 lutego podczas 56. gali DGA Awards.

 • Komediowa Winona Ryder

  Winona Ryder ( "Przerwana lekcja muzyki" , "Stracone dusze" , "Miłość w Nowym Jorku" ) zagra w romantycznej komedii "Lily And The Secret Planting", którą wyreżyseruje Hettie Macdonald, autorka obrazu "Beautiful Thing" z 1996 roku. Film będzie produkcją brytyjską, a zdjęcia rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Londynie. Aktorka zagra młodą kobietę, która opiekuje się swoją matką i zakochuje w pewnym Australijczyku.

 • Najgorsi laureaci Oscara!

  Filmy "Chicago" , "Oliver!" i "My Fair Lady" znalazły się w pierwszej dziesiątce najgorszych tytułów, które w całej historii Oscarów zdobyły nagrodę w kategorii najlepszy film. Lista najlepszych i najgorszych laureatów nagród Akademii ukazała się w specjalnym oscarowym wydaniu branżowego pisma "Premiere".

 • Nowe filmy w Amerykańskim Archiwum Filmowym

  25 filmów zostanie w tym roku zarchiwizowanych w Amerykańskim Archiwum Filmowym - podał James Billington z Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych. Są to bardzo różnorodne tytuły, uznane jednak za wybitne osiągnięcia kinematografii. Dzięki zarchiwizowaniu wszystkie mają szansę na osiągnięcie "nieśmiertelności".