• Informacje na temat:

  francis capra aktor

Artykuły na temat: francis capra aktor
 • "Veronica Mars": Powrót ulubieńców widzów. Jason Dohring, Francis Capra w obsadzie

  ...zostanie już wkrótce)". W ośmiu (godzinnych) odcinkach wystąpią Jason Dohring (Logan), Francis Capra (Weevil), Percy Daggs III (Wallace), David Starzyk (Richard Casablancas). #VeronicaMars series, so far. (More are on the way, I swear.) @jason_dohring , @franciscapra , @PD3Official , @dstarzyk , and, of course, @IMKristenBell . Here’s an early wardrobe photo to get us all in the mood...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Oscary: Słynni aktorzy, niezapomniane role

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne, wreszcie - oscarowi rekordziści: Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach artystów nagradzanych statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Oscarowe legendy, oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne, wreszcie - oscarowi rekordziści Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach artystów nagradzanych statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodsza laureatka Oscara miała 6 lat, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Skłodowskiej-Curie, a w 2010 r. po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie. Przed zbliżającą się kolejną galą Oscarów przedstawiamy ciekawostki związane z tą nagrodą.