• Informacje na temat:

  franciszek m jak miłośc

Artykuły na temat: franciszek m jak miłośc
 • "M jak miłość": Już nie wróci!

  Powód? Aktor zrezygnował z tej roli, gdy otrzymał propozycję pracy w serialu TVP 2 "Za marzenia“, gdzie wciela się w postać Bartka Sokoła. W "Emce“ będzie obecny tylko w dialogach - w rozmowach innych bohaterów. Ostatni raz Piotr Nerlewski wystąpił w 1340. odcinku "M jak miłość“, a potem scenarzyści wysłali granego przez niego leśnika do pracy w stacji badawczej w Bieszczadach.

 • Franciszek Pieczka: Nie będzie podsumowań

  "Czterej pancerni" wynieśli go na szczyty popularności, po 50 latach widzowie kochają go jako Japycza w "Ranczu".

 • "M jak miłość": Definitywny koniec

  Olek (Maurycy Popiel) mocno zdziwi się na wieść, że Magda (Anna Mucha) postanowiła wyprowadzić się z mieszkania, które oddał jej i Maćkowi (Franciszek Przanowski).

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Seksowne Mikołajki

  Magda (Anna Mucha), Andrzej, Maciek (Franciszek Przanowski) i Marszałek (Emilian Kamiński) będą świętować Mikołajki kolejnymi prezentami - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Maciek dostanie od(...). - Jeśli jesteś prezentem, to w życiu nie dostałem lepszego - rzuci Andrzej. - Boże, Magda, mam już lekko siwe skronie, a zakochałem się w tobie jak szczeniak. Na zabój. - A może my to po...

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • "M jak miłość": Powrót Natalki

  ...- dodaje Karolina Baranowska, PR Manager "M jak miłość“. - Do czasu wyjazdu Franka i Natalki w Bieszczady, ich wątek był mocno eksploatowany. Para borykała się z Darkiem Majem (Marcel Sabat(...) Mostowiak. - Mamy w planach dłuższą podróż. - Wiem - skwituje Natalka. - Ale jak wrócicie, nie przyjmuję wymówek. Franek już nie wróci! Widzowie sagi rodu Mostowiaków nie zobaczą już na ekranie 29

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "M jak miłość": Pierwsze spotkanie

  Prawnik w końcu zapyta dziewczynę, czy uważa ich ostatnie spotkanie za nieudane. Chodakowska zaprzeczy, prosząc, by dał jej więcej czasu. Do następnej randki dojdzie na meczu Maćka (Franciszek Przanowski), na którym zjawi się nie tylko jego mama, ale też dziadek Wojciech (Emilian Kamiński) oraz Andrzej, osobiście zaproszony przez juniora. Ojciec Magdy od razu poczuje sympatię do nowego...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

Zdjęcia na temat: franciszek m jak miłośc
Wideo na temat: franciszek m jak miłośc
 • "M jak miłość": Czy to już koniec?

  prawną podczas sprawy rozwodowej. Magda zabierze Maćka (Franciszek Przanowski) i wyprowadzi się na Deszczową. Czy to oznacza koniec małżeństwa Chodakowskich? MP/ "Kurier TV"