• Informacje na temat:

  franciszek maciej kurzajewski

Artykuły na temat: franciszek maciej kurzajewski
 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

  Wiadomość o rozstaniu Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Żona prezentera zabrała głos w tej sprawie i poinformowała, że główną przyczyną rozstania było znikome zainteresowanie Macieja jej osobą. Mimo wszystko spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia. Czy jest jeszcze szansa na ich pojednanie?

 • Kurzajewski: Tata "na etacie"

  Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Etat Tata. Lubię to!", która ma podkreślić rolę ojca w życiu rodziny. W działania na rzecz tego projektu aktywnie włączył się Maciej Kurzajewski, który zdradził, gdzie leży klucz do rodzinnego szczęścia.

 • To koniec małżeństwa Macieja Kurzajewskiego!

  Maciej Kurzajewski (46 l.) i jego żona Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) niespodziewane ogłosili, że po 23 latach małżeństwa postanowili się rozstać.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska już układa sobie życie po rozwodzie!

  Kiedyś, gdy zaszła potrzeba, jak mantrę powtarzali słowa pocieszenia: „Nie przejmuj się, jesteśmy razem, nic nie jest w stanie nas złamać”. Dziś już wiedzą, że to nieprawda... Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski właśnie się rozstali. Tak teraz wygląda życie gwiazdy po rozwodzie.

 • Wielka Gala Mistrzów Sportu

  Już 77. raz wielki ogólnonarodowy plebiscyt pokaże jasno, kogo uważamy za najlepszego sportowca minionego roku. Sobotnia gala to rozrywka i podziękowanie naszym mistrzom.

 • Maciej Kurzajewski drży o zdrowie żony! Odchodził od zmysłów!

  ...-Kurzajewska, przepraszając, że tak niespodziewanie musiała odwołać wszystkie swoje zawodowe zobowiązania. O zdrowie żony bardzo martwi się Maciej Kurzajewski (45 l.). Problemy pojawiły się już wcześniej(...) chirurgiczna" - wyjaśnia Paulina. Maciej cały czas wspiera żonę. Wierzy, że poradzi sobie z chorobą. Jest silna. Przejął na siebie obowiązki domowe, zawozi syna do szkoły. Para ma za sobą wiele trudnych...

 • Rozwód Kurzajewskich. Zaskakujące zdjęcia z sądu

  ...30 stycznia Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) i Maciej Kurzajewski (46 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Małżeństwo pary trwało 23 lata.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska wylewa żale w mediach społecznościowych!

  Prezenterka obecnie przeżywa trudne chwile w swoim życiu. Po 23 latach wspólnego życia, rozstaje się z mężem Maciejem Kurzajewskim (46 l.). Para doczekała się dwójki dzieci - Franciszka (22 l.) i Juliana (13 l.).  Choć ani Paulina, ani Maciej nie wydali żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie, to widać, że gwiazdę bardzo boli ta sytuacja.  Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły...

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Urodziłam martwe bliźniaki"

  Żona Macieja Kurzajewskiego jest jedną z bohaterek książki "Lekcja miłości".    Postanowiła w niej opowiedzieć o traumatycznych przeżyciach, które są częścią jej życiowych doświadczeń.    Smaszcz-Kurzajewska wyznaje, że urodziła pięcioro dzieci, choć żyje tylko dwoje z nich - Franciszek i Julian.    Kobiecie trudno było uporać się ze stratą bliźniaków, które nosiła pod sercem.    O tym, że...