• Informacje na temat:

  franco nero

Artykuły na temat: franco nero
 • Poszuka byłego kochanka

  Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal i Franco Nero - to obsada nowej produkcji "Letters to Juliet".

 • Quentin Tarantino w japońskim westernie

  Japoński reżyser Takashi Miike ( "Nieodebrane połączenie" ) rozpoczął zdjęcia do swojego nowego filmu "Sukiyaki Western: Django". Będzie to japońska wersja słynnego spaghetti westernu "Django" z tytułową rolą Franco Nero. W filmie - jako aktor - pojawić się ma sam Quentin Tarantino ( "Pulp Fiction" ).

 • Kryształowe Globusy

  35. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlovych Varach będzie obfitował w światowe premiery filmów dokumentalnych i fabularnych. W czasie trwania imprezy, od 5 do 15 lipca, będzie można zobaczyć także zdobywców nagród z Cannes i Berlina, przyjadą również gwiazdy światowego kina: Anjelica Huston, Woody Harrelson, Franco Nero i Carlos Saura. Polskę reprezentować będą Jerzy Stuhr i Olaf Lubaszenko.

 • Heroiczne Metalium

  25 lutego niemiecka firma Massacre wyda trzeci album grupy Metalium, zatytułowany "Hero-Nation Chapter III", tydzień wcześniej płyta ukaże się w Japonii. W sesji nagraniowej, oprócz muzyków zespołu, wzięli udział niezwykli goście - żywe legendy instrumentów klawiszowych Don Airey (dawniej m.in. Ozzy Osbourne, Whitesnake, Rainbow) i Ken Hensley (dawniej Uriah Heep) oraz wokalistka Carolin Fortenbacher.

 • Wenecja 2014: Cisza przed burzą

  W zeszłym roku wenecki festiwal wygrał film dokumentalny. Nie było o nim głośno, włoska "Sacro GRA" nie zrobiła też dużej kariery w kinowej dystrybucji. Wiele mówiło się tylko o zmianie kursu i o nowej polityce, którą owa wygrana miała zainicjować. Czy takowa rzeczywiście weszła w życie i zmieniła festiwal?

 • Russell ponownie u Tarantino

  Quentin Tarantino po raz kolejny spotka się na planie filmowym z Kurtem Russellem ("Grindhouse: Death Proof ) i Laurą Cayouette ("Kill Bill 2"). Gwiazdy dołączyły do obsady jego nowego projektu - spaghetti westernu "Django Unchained".

 • Spaghetti western według Tarantino

  Quentin Tarantino pracuje nad nowym filmem dla wytworni braci Weinstein. Ma to być spaghetti western, w którym główną rolę zagra Christoph Waltz, aktor znany z "Bękartów wojny".

 • Foxx i DiCaprio w westernie Tarantino

  Laureat Oscara za rolę w muzycznym filmie "Ray" - Jamie Foxx - wcieli się w tytułową postać w westernie Quentina Tarantino "Django Unchained". W obrazie zobaczymy również Leonardo DiCaprio, który zagra właściciela plantacji, wykorzystującego kobiety.

 • Samuel L. Jackson zagra u Tarantino

  Potwierdzono, że Samuel L. Jackson dołączył do obsady westernu Quentina Tarantino "Django Unchained". W obrazie wystąpią również: Jamie Foxx, który wcieli się w tytułową postać oraz Leonardo DiCaprio - zagra właściciela plantacji, wykorzystującego kobiety.

 • Najdziwniejszy western świata

  Quentin Tarantino w roli mówiącego ze śpiewnym i dziwacznym teksańsko-włoskim akcentem kowboja Piringo, plus obrotowe karabiny maszynowe, samurajskie katany, którymi bohaterowie odbijają grad kul słany przez klasyczne rewolwery z okresu amerykańskiej wojny secesyjnej...

Wideo na temat: franco nero
 • Czarne słońce

  Historia miłości i zemsty autora "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i "Persona Non Grata". "Czarne słońce", oparte na sztuce Rocco Familiariego, inspirowane jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się dwadzieścia lat temu. Agata i Manfredi to zakochani w sobie młodzi ludzie. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane - mężczyzna ginie. Gdy Agata wychodzi z szoku, rodzi się w niej pragnienie odnalezienia mordercy i chęć zemsty. Nie wierzy w system...

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...