• Informacje na temat:

  franco nero aktor

Artykuły na temat: franco nero aktor
 • Quentin Tarantino w japońskim westernie

  Japoński reżyser Takashi Miike ( "Nieodebrane połączenie" ) rozpoczął zdjęcia do swojego nowego filmu "Sukiyaki Western: Django". Będzie to japońska wersja słynnego spaghetti westernu "Django" z tytułową rolą Franco Nero. W filmie - jako aktor - pojawić się ma sam Quentin Tarantino ( "Pulp Fiction" ).

 • Wenecja 2014: Cisza przed burzą

  W zeszłym roku wenecki festiwal wygrał film dokumentalny. Nie było o nim głośno, włoska "Sacro GRA" nie zrobiła też dużej kariery w kinowej dystrybucji. Wiele mówiło się tylko o zmianie kursu i o nowej polityce, którą owa wygrana miała zainicjować. Czy takowa rzeczywiście weszła w życie i zmieniła festiwal?

 • Spaghetti western według Tarantino

  Quentin Tarantino pracuje nad nowym filmem dla wytworni braci Weinstein. Ma to być spaghetti western, w którym główną rolę zagra Christoph Waltz, aktor znany z "Bękartów wojny".

 • Foxx i DiCaprio w westernie Tarantino

  Laureat Oscara za rolę w muzycznym filmie "Ray" - Jamie Foxx - wcieli się w tytułową postać w westernie Quentina Tarantino "Django Unchained". W obrazie zobaczymy również Leonardo DiCaprio, który zagra właściciela plantacji, wykorzystującego kobiety.

 • "Django": Dobry, zły i... czarny

  Quentin Tarantino, mistrz trawestacji gatunków filmowych, tym razem wziął na warsztat spaghetti western. Jego "Django" to z jednej strony film o zemście, z drugiej opowieść o rasistowskiej przeszłości Ameryki, w której niewolnictwo odgrywało istotną rolę.