• Informacje na temat:

  francois hollande

Artykuły na temat: francois hollande
 • Francois Hollande i Julie Gayet nie są już parą

  Francuskie media donoszą o rozstaniu prezydenta Francois Hollande’a ze znaną paryską aktorką Julie Gayet.

 • Partnerka Hollande'a nominowana do Cezara

  Julie Gayet, której romans z prezydentem Francji Francois Hollande'em niedawno ujawniły media, została nominowana do najważniejszej francuskiej nagrody filmowej, Cezara, za rolę drugoplanową - poinformowała w piątek, 31 stycznia, akademia filmowa Cezarów.

 • Julie Gayet zniesmaczona zachowaniem Francois Hollande'a? Wyciekła treść sms-ów!

  Julie Gayet (43 l.) nie podobają się nawyki ukochanego, Francois Hollande’a (61 l.) – tak twierdzą francuscy dziennikarze i ujawniają treść smsów-w, jakie aktorka rzekomo wysyłała do swoich koleżanek. Czy to zaważy na jej relacji z prezydentem Francji?

 • Julie Gayet pozywa magazyn "Closer"

  Aktorka Julie Gayet, która według magazynu "Closer" ma romans z prezydentem Francji Francois Hollande'em pozwała magazyn o naruszenie jej prywatności. Gayet domaga się 50 tys. euro odszkodowania - poinformowali w czwartek przedstawiciele "Closer".

 • Kochanka prezydenta Francji poroniła!

  Julie Gayet (42 l.) kilka miesięcy temu straciła dziecko, którego ojcem był sam Francois Hollande (60 l.). Bolesny sekret wyszedł właśnie na jaw...

 • Julie Gayet wygrała proces z tabloidem

  Francuska aktorka Julie Gayet wygrała proces z plotkarskim magazynem "Closer", który na początku roku opublikował doniesienia o jej romansie z prezydentem Francois Hollande'em i ich wspólne zdjęcia. Sąd orzekł w czwartek odszkodowanie w wysokości 15 tys. euro.

 • Polski świat show-biznesu wstrząśnięty zamachami terrorystycznymi w Paryżu!

  ...ofiary" - czytamy.  W sieci można także zapoznać się z relacjami świadków masakry.  "Strzelali do nas jak do kaczek. Wszystko było we krwi" - opowiadał jeden z nich.  Prezydent Francji Francois Hollande ogłosił stan wyjątkowy na terenie całego kraju.

 • Bellucci zamieszka w Rio de Janeiro

  Monica Bellucci ogłosiła, że w marcu przeprowadza się z rodziną do Rio de Janeiro. Włoska aktorka, mieszkająca dotąd w Paryżu, wyznała, że zakochała się w Brazylii 18 lat temu podczas swej pierwszej wizyty w tym kraju.

 • Zmarł reżyser Edouard Molinaro

  W wieku 85 lat zmarł w sobotę, 7 grudnia, we Francji reżyser Edouard Molinaro, twórca znanych komedii z Louisem de Funesem "Oskar" i "Hibernatus", czy nominowanej do Oscara "Klatki szaleńców".

 • Władze miast zakazują występów faszyzującego komika rasisty

  Burmistrzowie wielu francuskich miast zakazali we wtorek występów komika Dieudonne M'bali znanego z antysemickich i rasistowskich wystąpień. M'bala zasłynął też z propagowania prowokazyjnego gestu zwanego odwróconą swastyką i negowania Holokaustu.

Wideo na temat: francois hollande
 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • U niej w domu

  Życie Germain'a (Fabrice Luchini), znudzonego pracą nauczyciela i niespełnionego pisarza, zmieni się, gdy pozna 16-letniego Claude'a. Chłopak postanawia wkroczyć w życie rodziny szkolnego kolegi i opisywać wszystko, co uda mu się podejrzeć w cudzym domu. Relacja nauczyciela i ucznia przeistacza się w nietypową przyjaźń. Germain nie może doczekać się kolejnych tekstów. Mężczyzna pokazuje intymne opowieści Claude'a żonie i wspólnie ulegają fascynacji niezwykłym talentem chłopaka. Kolejne dni...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...