• Informacje na temat:

  francuski aktor

Artykuły na temat: francuski aktor
 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  Swoją wielką miłość Tadeusz Ross spotkał w teatrze Komedia w 1964 r. Irena Karel właśnie dostała angaż, on grał tam już od pięciu lat. Młoda aktorka błyskawicznie robiła karierę. W latach 60. i 70(...) znakomicie gra. Tymczasem Tadeusz Ross wciąż nie był przekonany, że wybrał właściwą drogę, bo decyzję o studiach aktorskich podjął przypadkiem, pod wpływem impulsu, w czasie spaceru po warszawskiej ul...

 • Francuski aktor nago w proteście przeciwko polityce kulturalnej rządu

  Francuski aktor Sebastien Thiery wywołał skandal podczas gali wręczenia nagród Moliera, która odbyła się w Paryżu w poniedziałek, 27 kwietnia. W proteście przeciwko obcięciu rządowego wsparcia kultury aktor pojawił się na scenie Folies Bergere nago.

 • Andrzej Chyra: co go połączyło z francuską gwiazdą?

  Andrzej Chyra (52 l.) znowu wrócił na łamy gazet. Tym razem piszą o nim francuskie tytuły. A to za sprawą… Vanessy Paradis (44 l.), byłej partnerki amerykańskiego gwiazdora Johnny’ego Deppa (53 l.).

 • Złota Palma dla francuskiego filmu "Dheepan"

  Złotą Palmę festiwalu w Cannes otrzymał w niedzielę film "Dheepan" francuskiego reżysera Jacques'a Audiarda. Jest to historia uchodźców ze Sri Lanki, którzy uciekają przed wojną domową, ale muszą zmierzyć się z brutalną rzeczywistością paryskiego przedmieścia.

 • ​Aktor musi być odważny!

  ..... katastrofą - mówił. W zawodowym dorobku Pawła Deląga doliczyć się można trzech głównych ról w języku niemieckim, sześciu we francuskim, kilku w angielskim i rosyjskim. Aktor zagrał też kiedyś po(...)- Język jest podstawowym i najważniejszym instrumentem aktora - stwierdził kiedyś Paweł Deląg w wywiadzie. Paweł, który od wielu lat częściej pracuje poza Polską niż w kraju, przyznaje, że wiele...

 • Nie żyje legendarny filmowy Winnetou

  Nie żyje francuski aktor Pierre Brice. Odtwórca roli Winnetou zmarł w sobotę, 6 czerwca, w Paryżu w wieku 86 lat.

 • Francuski Wallenrod

  Marcin Hycnar, czyli Paweł Zwoleński z "Barw szczęścia", gra kolejną główną rolę w Teatrze Narodowym. Tym razem wciela się w Lorenzaccia - francuskiego Wallenroda, który musi uwolnić Florencję od księcia-tyrana. Marcin znów udowadnia, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie!

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • "Jestem początkującym aktorem"

  ..., więc myślę, że byłbym w stanie sobie poradzić. Uczyłem się też przez siedem lat francuskiego. Deklarujesz, że nie wziąłbyś udziału w żadnym show, nawet jeśli miałoby ci to pomóc w karierze. - Jestem początkującym aktorem. Nie chciałbym, aby mnie oceniano przez pryzmat tego, że na przykład tańczę w jakimś programie. Chciałbym, aby oceniano to, co i jak zagrałem. Chcę być teraz kojarzony...

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

Zdjęcia na temat: francuski aktor
Wideo na temat: francuski aktor
 • Była Majdana szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Aktorka pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • George Clooney po raz pierwszy o ciąży żony!

  George Clooney wraz z Amal spodziewa się bliźniaków. Aktor po raz pierwszy skomentował ciążę żony. „Jesteśmy szczęśliwi i bardzo podekscytowani. To będzie przygoda” - powiedział we francuskim programie „Rencontres de Cinema”. Zdradził też reakcję swoich znajomych na te wieści. „Wszyscy zaczęli udawać dzieci i wybuchnęli śmiechem” - dodał. To będą pierwsze dzieci 55-latka i 39-latki. (źródło

Dyskusje na temat: francuski aktor