• Informacje na temat:

  francuski louis

Artykuły na temat: francuski louis
 • Claude Gensac nie żyje! Zasłynęła jako żona żandarma z Saint Tropez!

  Claude Gensac była wielką gwiazdą francuskiego kina! Polacy też ją dobrze znali!

 • Krzysztof Dracz: Polski Louis de Funes

  - Jako dziecko recytowałem wiersze, ale dopiero, kiedy moja nauczycielka stwierdziła, że mógłbym być aktorem, pomyślałem o scenicznych występach - przyznaje Krzysztof Dracz.

 • Carla Bruni-Sarkozy pragnie syna?

  Francuskie portale internetowe żyją jednym pytaniem: czy Carla Bruni-Sarkozy chciałaby dać francuskiemu prezydentowi syna? Takie wnioski wyciągnęła prasa indyjska po deklaracji duchownego z cesarskiego miasta Fatehpur Sikiri, którego Carla miała trzykrotnie prosić o modlitwę za syna.

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • "Świat według Kiepskich": Krzysztof Dracz - polski de Funes?

  ...jest pan niekiedy porównywany do słynnego Louisa de Funèsa. Nie przeszkadza to panu? - Może wynika to z podobnej formy ekspresji i mojej fizjonomii, zresztą w swoim życiu byłem też porównywany do(...). Poza tym jako dziecko uwielbiałem tego francuskiego aktora, więc obciachu nie ma! Na deskach scenicznych występuje pan częściej, niż w serialach, jednak popularność zdobył pan, grając...

 • Francuski hit "Za jakie grzechy, dobry Boże?" na polskich ekranach

  14 listopada do polskich kin trafi film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Ta francuska komedia stała się w tym roku absolutnym fenomenem w kinach całej Europy.

 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Campbell, Linda Evangelista czy Lara Stone. Obecnie, po udanej kampanii wiosennej, pracuje dla francuskiego giganta Louis Vuitton - prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2011/2012. Ma 179 cm...

 • Nie żyje legendarny filmowy Winnetou

  Nie żyje francuski aktor Pierre Brice. Odtwórca roli Winnetou zmarł w sobotę, 6 czerwca, w Paryżu w wieku 86 lat.

 • Carla Bruni urodzi syna!

  To właśnie francuski specjalista z zakresu marketingu politycznego zaaranżował w 2007 roku spotkanie Carli Bruni i Nicolasa Sarkozy'ego na jednym z wystawnych przyjęć. "Wiem ze sprawdzonego źródła(...) zaś dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Marie-Dominique Culioli, które zakończyło się w 1996 roku. Sarkozy jest również ojcem 13-letniego Louisa. Matką chłopca jest Cecilia Ciganer-Albeniz, druga...

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

Zdjęcia na temat: francuski louis