• Informacje na temat:

  francuzki

Artykuły na temat: francuzki
 • "Daredevil": Francuzka Elodie Yung jako Elektra w serialu "Daredevil"!

  Elodie Yung, francuska aktorka znana z takich produkcji jak "Dziewczyna z tatuażem" czy "G.I. Joe: Odwet" wcieli się w postać Elektry w 2. sezonie serialu "Daredevil".

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • "Barwy szczęścia": Musimy jej pomóc!

  Ksiądz Tadeusz i Waleria połączą siły, by pomóc ciężarnej Francuzce.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "Na dobre i na złe": Orlicz w Leśnej Górze

  Do szpitala w Leśnej Górze zostanie przyjęta Amelie, atrakcyjna Francuzka, która ma przejść operację przepukliny.

 • Soko "My Dreams Dictate My Reality": Zaginiona córka The Cure

  2 marca ukazał się drugi album francuskiej wokalistki Soko - "My Dreams Dictate My Reality".

 • Właściciel restauracji, Artie, zatrudnia piękną hostessę, Francuzkę Elodi. Zgadza się pożyczyć bratu dziewczyny pieniądze na założenie zagranicznej firmy....

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • Tak Anais Zanotti spędziła święta

  Anais Zanotti (28 l.) jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek fitness na świecie. Pół Francuzka, pół Włoszka - od kilku lat mieszka na Florydzie i cieszy się sporym zainteresowaniem wydawców magazynów lifestylowych. Czas okołoświąteczny 28-latka spędziła z dala od rodzinnego domu, na plaży w Miami, w towarzystwie koleżanki po fachu Nicole Cardii. Była kąpiel w oceanie i wspólna sesja zdjęciowa.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

Wideo na temat: francuzki
 • Horodyńska: Polki lubią paryski styl, ale nie potrafią go naśladować

  Polkom imponuje paryski styl, dlatego coraz częściej próbują go naśladować. Francuzki uważane są za nadzwyczaj szykowne, stylowe i eleganckie. Inne Europejki coraz częściej biorą z nich przykład. Zdaniem Joanny Horodyńskiej, paryski styl jest jednak nie do podrobienia. - Paryski styl to nie tylko ubrania. To jest sposób na życie, to jest energia, to jest specyficzna uroda. Więc, jeżeli

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...

Dyskusje na temat: francuzki