• Informacje na temat:

  frank iero

Artykuły na temat: frank iero
 • Mój Chemiczny Ślub

  Gitarzysta Fran Iero to kolejny członek formacji My Chemical Romance, który w ostatnim czasie wziął ślub.

 • "Muzyka to nasz przyjaciel i wróg"

  "Każdy zespół przy okazji nowej płyty twierdzi, że się odrodził i powstał na nowo. Ale z nami tak naprawdę było!" - stwierdzili członkowie grupy My Chemical Romance po wydaniu przełomowej dla nich płyty "The Black Parade" (2006). Trzeci studyjny album w dorobku tego amerykańskiego kwintetu pokazał nowe oblicze My Chemical Romance, którzy za sprawą rozbudowania instrumentarium i odważniejszego podejścia do kwestii brzmienia uciekli od emopopowej estetyki w stronę klasycznego rocka.

 • Ich drogi się rozeszły

  To, o czym mówiło się nieoficjalnie od tygodni, okazało się prawdą. Bob Bryar nie jest już perkusistą amerykańskiej formacji My Chemical Romance.

 • My Chemical Romance wylali perkusistę!

  Towarzyszący grupie My Chemical Romance na koncertach Michael Pedicone został wyrzucony z zespołu z powodu kradzieży.

 • Zobacz bardzo niebezpieczny klip!

  Podczas kręcenia teledysku do "Famous Last Words" muzycy My Chemical Romance doznali poważnych obrażeń.

Wideo na temat: frank iero
 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Heca w Zoo

  Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w towarzystwie lwa niż kobiety, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie miłości będzie odejście z zoo i podjęcie bardziej efektownej pracy. Spanikowane na skutek decyzji Griffina, zwierzęta decydują się złamać odwieczny kod milczenia i ujawnić swoją największą tajemnicę: one też potrafią mówić! Aby powstrzymać Griffina...

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.