• Informacje na temat:

  frank sinatra wiek

Artykuły na temat: frank sinatra wiek
 • "Chcę sprawić, by ludzie zaczęli myśleć"

  słuchaczowi w utworze "Hallowed Ground" swoje wrażenia z wizyty w Ground Zero, w Nowym Jorku. Niesamowicie wygadany i inteligentny człowiek, który doskonale wie czego chce i żadnego pytania nie zbywa

 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.

 • "Mam 21 lat"

  Nowojorczyk z Łodzi, kumpel Woody'ego Allena, "fanatyk czarnych obywateli świata". A nade wszystko słynny skrzypek i saksofonista jazzowy, który nagrywał z samym Milesem Davisem. Michał Urbaniak.

Wideo na temat: frank sinatra wiek
 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.