• Informacje na temat:

  frank stallone

Artykuły na temat: frank stallone
 • Legenda kina akcji!

  Dla jednych aktor tylko dwóch ról, dla innych - ikona kina akcji. Sylvester Stallone skończył w środę 6 lipca 65 lat. Ale na emeryturę się nie wybiera...

 • W Los Angeles w środę, 4 października, wieczorem, odbyła się światowa premiera obrazu "Get Carter", będącego remakem słynnego filmu Mike'a Hodgesa z 1971 roku. Przed laty w roli głównej wystąpił Michael Caine, laureat tegorocznego Oscara, a teraz w postać gangstera Jacka Cartera wcielił się hollywoodzki gwiazdor Sylvester Stallone.

 • Czarny charakter wszech czasów

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3" ) będzie gospodarzem programu telewizyjnego, podczas którego przyznane zostaną kolejne nagrody Amerykańskiego Instytutu Filmowego (AFI). Tegoroczna impreza posłuży wyłonieniu stu najbardziej wyrazistych herosów i czarnych charakterów w historii amerykańskiego kina. Program zostanie wyemitowany przez sieć CBS na początku czerwca.

 • Źli chłopcy w Zone Europa

  Styczniowe propozycje Zone Europa to cykl produkcji filmowych ukazujących życie mężczyzn w jego najtrudniejszych odsłonach. W sobotnim paśmie premierowym stacja zaprezentuje obrazy, z których każdy ukazuje inny aspekt ich zmagania się z życiowymi zakrętami.

 • Złote Maliny: Pierwsze typy

  W pierwszy dzień nowego 2002 roku, amerykańska witryna filmowa Geocities.com podała, ułożoną przez swoich dziennikarzy, listę najgorszych produkcji oraz aktorów i aktorek minionego roku. Większość tytułów, które znalazły się na liście, otrzyma zapewne również nominacje do najbardziej popularnej nagrody dla najgorszych filmów roku - Złotej Maliny.

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

 • Krew, pot i walka o honor, czyli boks na ekranie

  Czy znacie jakiś wybitny film o piłkarzu lub koszykarzu? A może jednymi z waszych ulubionych produkcji są obrazy o hokeistach, rugbistach lub pływakach? Szczerze wątpię, bo tak naprawdę jedynym sportowym tematem, który sprawdził się w kinie, jest boks.