• Informacje na temat:

  frank szwajcarski

Artykuły na temat: frank szwajcarski
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ogromny kredyt we frankach. Są załamani!

  Czarny czwartek. Tak nazwano 15 stycznia, kiedy wartość franka szwajcarskiego gwałtownie skoczyła. W rezultacie klienci banków, mający kredyt w tej walucie, płacą teraz gigantyczne raty! Wśród(...) reklamowe. Małżonkowie wierzyli, że mogą pozwolić sobie na dom o powierzchni 500 metrów, z kilkoma sypialniami. Niestety, w 2009 roku frank gwałtownie podskoczył. Małżonkowie chcieli wtedy sprzedać...

 • Przewodnik rockowy: Frank Zappa. 20. rocznica śmierci "Nieśmiertelnego"

  4 grudnia 1993 roku, tuż przed godziną 18., w swoim domu w Los Angeles, mając przy sobie żonę i dzieci, w efekcie nowotworu prostaty, zmarł Frank Zappa. Miał zaledwie 52 lata.

 • Sinatra: Wystawa pamiątek

  W Nowym Jorku otwarto wystawę pamiątek po Franku Sinatrze. Można tam znaleźć jego listy, fotografie, okładki płyt i wiele innych przedmiotów, które pozostawił po sobie zmarły w 1998 roku piosenkarz.

 • Polański ma dres i kieszonkowe

  Roman Polański zajmuje w więzieniu w Zurychu zwykłą celę i otrzymuje pięć franków szwajcarskich (około trzech euro) dziennie kieszonkowego - pisze w środę szwajcarski dziennik "Le Matin", powołując się na świadków.

 • Pamiątki po Chaplinie zlicytowane

  Około 60 przedmiotów należących niegdyś do legendy kina, Charliego Chaplina, zostało sprzedanych na aukcji w Genewie za łączną sumę 100 tys. franków szwajcarskich (62 tys. euro).

 • Polański nie wyjdzie przed piątkiem

  Roman Polański nie wyjdzie z aresztu ekstradycyjnego przed piątkiem, gdyż potrzebuje więcej czasu na wpłacenie kaucji wysokości 4,5 mln franków szwajcarskich (3 mln euro) - poinformował we wtorek rzecznik szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli.

 • Kiedy wypuszczą Polańskiego?

  Zwolnienie Romana Polańskiego za kaucją ze szwajcarskiego aresztu nie nastąpi przed poniedziałkiem - powiadomił w piątek, 27 listopada, rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli. Dodał, że kaucja w wysokości 4,5 mln franków (3 mln euro) nie została jeszcze wpłacona.

 • Z wizytą u Polańskiego

  W swoim domu w szwajcarskim Gstaad Roman Polański będzie mógł bez przeszkód przyjmować gości, a także bez ograniczeń rozmawiać przez telefon i prowadzić korespondencję elektroniczną z kimkolwiek zechce - pisze niemieckojęzyczne szwajcarskie pismo "SonntagsZeitung".

 • Deep Purple: Jak to z tym dymem było

  "Smoke on the water and fire in the sky" - te słowa z refrenu "Smoke On The Water" Deep Purple zna chyba każdy fan rocka. Z okazji 40. rocznicy słynnego pożaru kasyna w Montreaux, które było inspiracją dla powstania tego klasyka, przypominamy historię utworu oraz jego najsłynniejsze przeróbki.

 • Longoria kupiła apartament

  Słynny koszykarz francuski Tony Parker i jego nie mniej znana żona, amerykańska aktorka Eva Longoria Parker kupili luksusowy apartament na szwajcarskim brzegu jeziora Genewskiego. Mają tam spędzać wakacje począwszy od 2012 roku.

Wideo na temat: frank szwajcarski
 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Heca w Zoo

  Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w towarzystwie lwa niż kobiety, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie miłości będzie odejście z zoo i podjęcie bardziej efektownej pracy. Spanikowane na skutek decyzji Griffina, zwierzęta decydują się złamać odwieczny kod milczenia i ujawnić swoją największą tajemnicę: one też potrafią mówić! Aby powstrzymać Griffina...

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.