• Informacje na temat:

  fraszyńska dla bliskich

Artykuły na temat: fraszyńska dla bliskich
 • Ur. 14 grudnia 1968r. w Katowicach. Jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. W wywiadzie udzielonym Małgorzacie Karniszewskiej powiedziała, że aktorstwo jest dla niej "ujściem nadmiaru energii".

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • "M jak miłość": ​Niania z nadwiedzą - rozmowa z Jolantą Fraszyńską

  ...ma, a ja przecież bardzo ciężko pracuję. W kilku teatrach... - Jestem związana z Teatrem 6. Piętro, gdzie gram w dwóch mocno eksploatowanych spektaklach - "Fredro dla dorosłych mężów i żon(...). Metrykalnie powinnam za chwilę, ale trzymam się nieźle, wobec tego jeszcze moment. Na razie jestem na etapie matek i energicznych opiekunek dla dzieci.  W nowym spektaklu Teatru Komedia też będzie...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • Gonera "bliski depresji"

  Fraszyńską (ich córka Nastazja miała wtedy 4 lata). "Pewnie dlatego Robert chodzi taki smutny, jest bliski depresji" - twierdzi kolega aktora. Pomieszkuje u mamy lub u znajomych Przedsmak tego, jak będzie wyglądać teraz ich życie, byli małżonkowie mieli 1 czerwca. Oboje zaplanowali atrakcje dla synów. W końcu aktor urządził chłopcom Dzień Dziecka 2 czerwca. Zabrał ich do swojej mamy we...

 • Blisko 150 filmów pełnometrażowych, wśród nich także dokumenty, oraz ponad 100 filmów krótkometrażowych z 57 krajów świata - obejrzy publiczność 25. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (WMFF), który potrwa od 9 do 18 października.

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  Wiosną aż trzy nowe gwiazdy zasilą obsadę sagi rodu Mostowiaków: Jolanta Fraszyńska, Adriana Kalska i Bartosz Waga. Grani przez nich bohaterowie okażą się kluczowi w najważniejszych wątkach "Emki".

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Robert Gonera nadal bezdomny! "Tuła się to tu, to tam"

  .... Radość okazała się jednak przedwczesna. Z teatralnych planów niewiele wyszło. Wprawdzie Robert zagrał ostatnio w nowym serialu dla niemieckiej telewizji, jednak rola w "Telefonie 110" była epizodyczna. Czytaj dalej na następnej stronie... Aktor próbuje pisać scenariusze, robi adaptacje sztuk dla teatrów, ale w większości jego teksty trafiają do szuflady. Bliscy są poważnie zaniepokojeni jego...

 • Piotr Łazarkiewicz: Kochał kino

  W czwartek, 20 czerwca, mija 5 lat od śmierci Piotra Łazarkiewicza, reżysera kultowego dokumentu "Fala" o festiwalu w Jarocinie. Nie przypadkiem swój debiutancki film fabularny zatytułował "Kocham kino".