• Informacje na temat:

  fraszyńska jak oni śpiewają

Artykuły na temat: fraszyńska jak oni śpiewają
 • ...historyjkę na płytę - książka jest wydana również w takiej wersji. W 2008 roku wystąpiła w show "Jak Oni śpiewają", jednak po trzech tygodniach zrezygnowała z powodów zdrowotnych. Od września 2011 roku(...) zajęcia z Teresą Sawicką i Krzesimirą Dubielówną. PWST ukończyła w 1991 roku. Za rolę Emilki w przedstawieniu dyplomowym "Nasze miasto" otrzymała nagrodę jury i magazynu "Goniec Teatralny" w czasie IX...

 • "jak Oni śpiewają" bez Cichopek

  W sobotnim odcinku "jak Oni śpiewają", 20 września, zabraknie współprowadzącej program Katarzyny Cichopek. U boku Krzysztofa Ibisza w nowej roli zadebiutuje zwyciężczyni II edycji show - Joanna Liszowska.

 • Stremowane "Jak ONI śpiewają 4"

  Piosenką "Lato", żegnając wakacje, powitali nas uczestnicy premierowego odcinka czwartej edycji "Jak oni śpiewają". Same serial owe gwiazdy. Czy jest wśród nich nowy wokalny talent?

 • Piotr Rubik w "jak Oni śpiewają"

  W najbliższym odcinku "jak Oni śpiewają" w czwartym fotelu jurora zasiądzie Piotr Rubik. Poznamy też, pierwszą z gwiazd która odpadnie z dalszej rywalizacji.

 • Mucha w "Jak ONI śpiewają"!

  ...odcinków, które wyemitowane zostaną jesienią... Już we wrześniu Polsat rozpocznie emisję czwartej edycji show "Jak oni śpiewają". W formacie wezmą udział m.in. Jolanta Fraszyńska, Anna Mucha oraz Tomasz Stockinger. W IV edycji "Jak ONI śpiewają" pojawią się również Jolanta Fraszyńska, Tomasz Stockinger, Alżbeta Lenska, Żora Korolyov, Jerzy Zelnik, Monika Mrozowska, Robert Kudelski oraz Jacek Kawalec.

 • Popielewicz kontra Fraszyńska

  Jeszcze nie zakończyła się trzecia edycja programu "jak Oni śpiewają", a już w mediach pojawiają się nazwiska uczestników kolejnej części rozśpiewanego show.

 • Odgrzewane "gwiazdy" w "Jak ONI śpiewają 4"

  III edycja show "Jak ONI śpiewają" powoli dobiega końca, a kolejna czeka nas oczywiście we wrześniu. Tym razem producenci nie zdołali zaprosić do programu nawet jednej prawdziwej gwiazdy.

 • Duety w "jak Oni śpiewają"

  Najbliższy odcinek "jak Oni śpiewają" zdominują śpiewające duety. W poprzednich dwóch edycjach show, uczestnikom towarzyszyli zawodowi wokaliści czy wokalistki, gośćmi programu byli wtedy m in. Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, czy Andrzej Krzywy. Teraz obok gwiazd "jak Oni śpiewają" staną ich przyjaciele i dobrzy znajomi, niekoniecznie związani z zawodowym śpiewaniem.

 • Rubik: "Po co oni śpiewają?"

  ...koniec utworu w duecie z Fraszyńską wystąpił uczestnik poprzedniej edycji programu "Jak ONI śpiewają", Kacper Kuszewski. Wspomaganie miał również Jacek Kawalec, który przebój "Mój jest ten kawałek podłogi" wykonał z towarzyszeniem zespołu Mr Zoob. Nie pomogło. W drugim odcinku "Jak oni śpiewają" Jacek Kawalec znalazł się w gronie zagrożonych. Katarzyna Galica miała szczęście, że to właśnie jej...

 • Jolanta Fraszyńska w "Tańcu z gwiazdami"

  Znamy już nazwiska nowych jurorów w "Tańcu z gwiazdami". Obok Janusza Józefowicza w tej roli zadebiutuje aktorka Jolanta Fraszyńska.

Wideo na temat: fraszyńska jak oni śpiewają
 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.