• Informacje na temat:

  fraszyńska jola

Artykuły na temat: fraszyńska jola
 • Jolanta Fraszyńska: Siedem lat szczęścia!

  Jola Fraszyńska (49 l.) już przestawała wierzyć w miłość, gdy nagle zjawił się on. Też był po życiowej traumie, ale potrafił z nadzieją patrzeć na życie. A teraz razem świętują!

 • Jolanta Fraszyńska: Najtrudniejszy egzamin

  W domu na Śląsku uczono ją, że to kobieta powinna brać trud życia na własne barki. I ona nauczyła tego córkę...

 • Jolanta Fraszyńska: Poukładałam swoje życie

  ...- Urodziłam się na Śląsku i uważam, że nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać − wyznała aktorka Jolanta Fraszyńska (48 l.). Uważa, że Ślązacy kierują się w życiu prostą hierarchią wartości, nie(...) babcia zaszczepiła nam poczucie wstydu. Miałam potworne kompleksy − przyznała Jolanta Fraszyńska. Początkowo nie odczuwała, że jej rodzina jest inna. Miała kochającą matkę, dziadków, wujków. Zresztą mama...

 • Cezary Pazura: Przełomowy rok

  Cezary Pazura po wielu latach wraca do teatru. W listopadzie zobaczymy go w sztuce "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. W rozmowie z PAP artysta przyznał, że rok 2012 jest dla niego przełomowy i to nie tylko za sprawą powrotu na teatralne deski.

 • Jolanta Fraszyńska wyznała to dopiero sześć lat po śmierci mamy!

  Jolanta Fraszyńska (49 l.) żałuje, że nie zdążyła mamie wszystkiego powiedzieć i przeprosić...

 • Kto w ćwierćfinale "Tańca..."?

  W dziesiątym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 6 listopada, z programem pożegnali się Michał Szpak i Paulina Biernat. O Kryształową Kulę walczą już tylko cztery pary, które wystąpią w ćwierćfinale. Najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Bilguun Ariunbataar i Janja Lesnar.

 • Jolanta Fraszyńska odzyska w końcu pieniądze, które straciła przez oszustkę?!

  Jolanta Fraszyńska (49 l.) nadal czeka na pieniądze, które straciła przez właścicielkę jednej z galerii sztuki. Teraz w końcu może jej się to udać!

 • W "Tańcu z gwiazdami" będzie "ostro"

  Na antenę TVN wraca po przerwie "Taniec z gwiazdami". To już 13. edycja tego popularnego programu. - Czekają nas liczne niespodzianki - zdradza juror Piotr Galiński.

 • Jolanta Fraszyńska teraz w końcu jest szczęśliwa! Zapomniała o traumie z dzieciństwa!

  Jolanta Fraszyńska (49 l.) została aktorką, by zaimponować ojcu, który się nią nie interesował. Dziś już niczego nie udowadnia i w końcu umie wymagać od innych.

 • Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński: Ślub tuż-tuż!

  Wiele razem przeszli, ale to tylko umocniło ich związek. Jolanta Fraszyńska (47 l.) u boku przystojnego psychoterapeuty z dyplomem inżyniera odnalazła spokój i szczęście, a już wkrótce zostanie jego żoną.

Zdjęcia na temat: fraszyńska jola
Wideo na temat: fraszyńska jola
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: fraszyńska jola