• Informacje na temat:

  fraszyńska jolanta nogi

Artykuły na temat: fraszyńska jolanta nogi
 • Jolanta Fraszyńska wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

  Niewykluczone, że Jolanta Fraszyńska (50 l.) i jej ukochany wezmą niebawem ślub!

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • "Leśniczówka": Jolanta Fraszyńska wyszła z depresji dzięki ukochanemu

  Jolanta Fraszyńska, czyli Katarzyna Ruszczyc z "Leśniczówki", twierdzi, że dzięki ukochanemu - Tomaszowi Zielińskiemu, z którym tworzy szczęśliwy związek już od dziesięciu lat - udało się jej wyjść z depresji i pokonać nerwicę lękową... - On uratował mi życie - mówi aktorka.

 • Nowa rola, nowe życie

  Jolanta Fraszyńska podjęła się trudnego zadania - oceny umiejętności tanecznych gwiazd, choć przyznaje, że niewiele o tym wie. Ale czy w telewizyjnym show o to chodzi? Liczy się dobra zabawa!

 • Jolanta Fraszyńska pomaga byłemu mężowi!

  ..., serialach i teatrze szybko stanie na nogi. Tak się jednak nie stało. Niespodziewanie losem byłego męża zainteresowała się wtedy Jolanta Fraszyńska. Choć para rozstała się ponad dwadzieścia lat temu(...), że powrót Gonery do serialu jest bardzo prawdopodobny. Zwłaszcza, że w grudniu ubiegłego roku do obsady lubianej telenoweli dołączyła właśnie Jolanta Fraszyńska, która jest bardzo ceniona przez...

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska znalazła miłość dzięki wróżce!

  Jolanta Fraszyńska, czyli Zuza Marszałek z "M jak miłość", od czterech lat związana jest z psychoterapeutą Tomaszem Zielińskim, którego poznała podczas udziału w warsztatach rozwoju duchowego.

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska szykuje się do trzeciego ślubu!

  Jolanta Fraszyńska, czyli Zuza Marszałek z „M jak miłość”, nie kryje, że wierzy w przeznaczenie. Jest przekonana, że mężczyzna, w którym zakochała się 4 lata temu – psychoterapeuta Tomasz Zieliński – był jej po prostu pisany...

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.