• Informacje na temat:

  fraszyńska licencja

Artykuły na temat: fraszyńska licencja
 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska dołączyła do obsady!

  Młody tata poprosi o pomoc w tej kwestii Filarską (Hanna Mikuć) i Marszałka (Emilian Kamiński). Seniorzy nie tylko przyjadą z odsieczą na Deszczową, ale też skontaktują go z Zuzą Marszałek, kuzynką Wojciecha. Zagra ją 47-letnia Jolanta Fraszyńska, czyli niezapomniana Monika Zybert z "Na dobre i na złe" i Roma Barańska z "Licencji na wychowanie". Zaalarmowana przez Marszałka Zuza niezwłocznie...

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • "M jak miłość": ​Niania z nadwiedzą - rozmowa z Jolantą Fraszyńską

  Sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli w "Na dobre i na złe", teraz została gwiazdą "M jak miłość". Mimo że ma za sobą dopiero kilka dni na planie, już rysuje się barwny obraz jej postaci. Zuza została opiekunką dzieci Zduńskich, prowadzi kącik złamanych serc w piśmie kobiecym i będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • Fraszyńska zastąpi Tyszkiewicz!

  Nową jurorką "Tańca z gwiazdami" została Jolanta Fraszyńska ! Aktorka zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz .

 • Rodzina jest dla niej najważniejsza

  Jolanta Fraszyńska w serialu "Licencja na wychowanie" gra tradycyjną żonę i matkę. A jaka jest w prywatnym życiu?

 • Fraszyńska z dnia na dzień straciła pracę

  Władze TVP nagle podjęły decyzję o zdjęciu z anteny serialu "Licencja na wychowanie". Kilkoro aktorów, w tym Jolanta Fraszyńska , zostało bez pracy.

 • Jolanta Fraszyńska mistrzynią kierownicy!

  Jolanta Fraszyńska to aktorka o wielu obliczach. Była już hakerką, lekarką, żoną legendy polskiego bluesa i żoną polskiego biznesmena, panią domu wychowująca czwórkę dzieci. To właśnie ta ostatnia rola - Romy Barańskiej w serialu telewizyjnym "Licencja na wychowanie" ujawniła jej niebywały talent komediowy.

 • Licencja na wychowanie

  ...jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18

 • Jolanta Fraszyńska o polskim show-biznesie

  "Widzowie są wspaniali. Szczerze się cieszą, że mogą zobaczyć osoby, które lubią i oglądają w telewizji. Natomiast jeżeli chodzi o show-biznes, to trochę mnie przeraża jego agresywność" - mówi Jolanta Fraszyńska.

Zdjęcia na temat: fraszyńska licencja
Dyskusje na temat: fraszyńska licencja
 • Re: "Komisarz Alex": Nie będzie kolejnego sezonu!

  Zakończyć szkodliwy i rozwrzeszczany serialik rodzinka.pl z dennymi Kożuchowską, Karolakiem, Musiałem i przywrócić ciepły, mądry i dowcipny serial LICENCJA NA WYCHOWANIE z doskonałą obsadą (m. in. p. Fraszyńska) i dialogami.

 • Re: Pani prokurator jak z okładki

  Niczego nie oglądam co z Kożuchowską. Sztuczna lala. Rodzinka to totalnie głupi film. O wiele gorszy niż wspaniała Licencja na wychowanie ze wspaniałą obsadą i nawet dzieciaki super grały w licencji, a Fraszyńska bez porównania lepszą aktorka jest. Myślę, że nie jedna dziewczyna zabrana z ulicy do roli zagrałaby lepiej niż Kożuchowska.

 • Re: Stracili pracę z dnia na dzień

  jest mi przykro, bardzo lubię ten serial i uważam , że jest lepszy od Rodzinka.pl. Uważam, że Licencja na Wychowanie jest SUPER!!!! tylko leci w dziwnych godzinach czasami złapie fuksem serial aktorzy graja bardzo dobrze swoje role , najbardziej Lubie Panią Fraszyńska po prostu rewelka!

 • Re: Pani prokurator jak z okładki

  Niczego nie oglądam co z Kożuchowską. Sztuczna lala. Rodzinka to totalnie głupi film. O wiele gorszy niż wspaniała Licencja na wychowanie ze wspaniałą obsadą i nawet dzieciaki super grały w licencji, a Fraszyńska bez porównania lepszą aktorka jest. Myślę, że nie jedna dziewczyna zabrana z ulicy do roli zagrałaby lepiej niż Kożuchowska. A np. killer? też nie lukałeś najlepszego filmu polskigo

 • Re: Teraz mam czas dla rodziny

  wzięte . Licencja......, zapełniła lukę po ,po rodzinie zastępczej '' i dlaczego ją zdjęli ??? Oglądałam odcinki z moimi dziećmi( w wieku dzieci serialowych) i utwierdzałam sie w przekonaniu że wszystko jednak z nimi Ok, a one ( moje dzieci ) że z ich matka też jest chyba ok bo przecież J. Fraszyńska drze się i histeryzuje jeszcze gorzej niż ich matka. Rodzinka PL - nie wyszła Wam moi drodzy

 • Re: Pożegnała się z kolejną rolą! Czy na zawsze?

  Tak naprawdę ten film jest do bani. Niczego dobrego nie uczy i w rzeczywistości takich rodzin nie ma. Bardzo dobrym filmem o rodzinie był serial "Licencja na wychowanie", tylko nie miał racji bytu(...) produkcjach. Jolanta Fraszyńska też była już bardzo znana i to nie tylko z "Na dobre i na złe". Pozostałą dwóję rodziców też znałam, choć tylko z widzenia, a nie z nazwiska. Przecież to są aktorzy