• Informacje na temat:

  fraszyńska nogi

Artykuły na temat: fraszyńska nogi
 • Jolanta Fraszyńska pomaga byłemu mężowi!

  ..., serialach i teatrze szybko stanie na nogi. Tak się jednak nie stało. Niespodziewanie losem byłego męża zainteresowała się wtedy Jolanta Fraszyńska. Choć para rozstała się ponad dwadzieścia lat temu(...) tygodnika. Fraszyńska wśród znajomych reżyserów pytała też o możliwości zatrudnienia byłego męża. Starała się także w najtrudniejszych momentach podnosić go na duchu. "Robert jest nadwrażliwy, szybko...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska znalazła miłość dzięki wróżce!

  Jolanta Fraszyńska, czyli Zuza Marszałek z "M jak miłość", od czterech lat związana jest z psychoterapeutą Tomaszem Zielińskim, którego poznała podczas udziału w warsztatach rozwoju duchowego.

 • Nowa rola, nowe życie

  Jolanta Fraszyńska podjęła się trudnego zadania - oceny umiejętności tanecznych gwiazd, choć przyznaje, że niewiele o tym wie. Ale czy w telewizyjnym show o to chodzi? Liczy się dobra zabawa!

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska szykuje się do trzeciego ślubu!

  Jolanta Fraszyńska, czyli Zuza Marszałek z „M jak miłość”, nie kryje, że wierzy w przeznaczenie. Jest przekonana, że mężczyzna, w którym zakochała się 4 lata temu – psychoterapeuta Tomasz Zieliński – był jej po prostu pisany...

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  Wiosną aż trzy nowe gwiazdy zasilą obsadę sagi rodu Mostowiaków: Jolanta Fraszyńska, Adriana Kalska i Bartosz Waga. Grani przez nich bohaterowie okażą się kluczowi w najważniejszych wątkach "Emki".

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Andrzej Andrzejewski. Jako Michał, brat Zuzy (Jolanta Fraszyńska), wywróci życie Kingi (Katarzyna Cichopek) do góry nogami.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.