• Informacje na temat:

  fraszyńska z córkami

Artykuły na temat: fraszyńska z córkami
 • Jolanta Fraszyńska dumna z córki. Została... dyrektorem

  Wciąż ma w pamięci dzień, kiedy jej córka stawiała pierwsze kroki. Jednak czas płynie nieubłaganie! Właśnie przekonała się o tym Jolanta Fraszyńska (51 l.). Nastazja (28 l.), jedyne dziecko aktorki i jej pierwszego męża Roberta Gonery (50 l.), została... dyrektorem!

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Jolanta Fraszyńska dostanie prace u córki?! Bardzo tego chce!

  Jolanta Fraszyńska (50 l.) obecnie nie gra w zbyt wielu produkcjach. Czyżby córka miała jej pomóc w rozbudzeniu jej kariery?

 • Jolanta Fraszyńska: Najtrudniejszy egzamin

  W domu na Śląsku uczono ją, że to kobieta powinna brać trud życia na własne barki. I ona nauczyła tego córkę...

 • Jolanta Fraszyńska: Piękny gest aktorki

  Jolanta Fraszyńska (50 l.) pokazała, że ma wielkie serce!

 • Fraszyńska urodziła córkę!

  Jak informuje "Super Express", 36-letnia Jolanta Fraszyńska, czyli doktor Monika Zybert z serial u "Na dobre i na złe", urodziła śliczną dziewczynkę. Od niedzieli, 16 maja, córeczka jest już w domu.

 • Jolanta Fraszyńska wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

  Niewykluczone, że Jolanta Fraszyńska (50 l.) i jej ukochany wezmą niebawem ślub!

 • Rodzina jest dla niej najważniejsza

  Jolanta Fraszyńska w serialu "Licencja na wychowanie" gra tradycyjną żonę i matkę. A jaka jest w prywatnym życiu?

 • Jolanta Fraszyńska liczy, że odzyska pieniądze

  Podstawą prawną jest art. 286 § 1 KK (oszustwo), czyn zagrożony karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. - Wciąż czekam na konkretne informacje dotyczące środków, które rok temu zainwestowałam w dzieła sztuki - mówi "Życiu na Gorąco" Fraszyńska. Schemat "inwestowania" był bardzo prosty: klient podpisywał umowę i kupował dzieło, widząc je tylko w katalogu. Otrzymywał certyfikat, że jest...

 • Drugi syn Roberta Gonery

  Robert Gonera (39 lat), czyli popularny ostatnio doktor Piotr Skotnicki z serial u "Determinator", został po raz trzeci ojcem. Drugi syn Gonery, który nosi imię Leopold, urodził się w końcu lutego we wrocławskim szpitalu.

Zdjęcia na temat: fraszyńska z córkami
Wideo na temat: fraszyńska z córkami
 • Zwiastun serialu "Leśniczówka"

  Po tajemniczej śmierci ukochanego nestora rodu Ruszczyców Antoniego (Marian Dziędziel), rodzina jego córki Katarzyny Majewskiej (Jolanta Fraszyńska) przeprowadza się do leśniczówki zmarłego. Bohaterka wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw