• Informacje na temat:

  fred durst

Artykuły na temat: fred durst
 • Fred Durst odszedł od żony! Będzie rozwód!

  Zagraniczne media donoszą o rozstaniu Freda Dursta (48 l.) z jego trzecią żoną, Kseniyą Beryaziną.

 • Fred Durst pomylony z mordercą

  Fred Durst bezlitosnym zabójcą? Tylko według agencji The Associated Press, która pomyliła lidera Limp Bizkit z milionerem Robertem Durstem.

 • Lider Limp Bizkit już po ślubie

  Lider zespołu rockowego Limp Bizkit - Fred Durst - poślubił w weekend w Las Vegas swoją partnerkę Esther Nazarov.

 • Limp Bizkit w czerwcu w Polsce

  Amerykańscy mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore wystąpią 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach imprezy Rock In Summer.

 • Poślubi Ukrainkę

  Frontman amerykańskiego zespołu nu-metalowego Limp Bizkit, Fred Durst , już w styczniu 2011 roku stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się piękna Ukrainka Ksenia Beriazyna.

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Rozwód po trzech miesiącach!

  Lider zespołu rockowego Limp Bizkit, Fred Durst , złożył w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód ze swoją żoną Esther Nazarov zaledwie po trzech miesiącach od ich ślubu.

 • Fred Durst: Ugoda w sądzie

  Fred Durst, lider amerykańskiej grupy Limp Bizkit, doszedł do porozumienia w sprawie, w której był pozwany o odszkodowanie w wysokości pięciu milionów dolarów. Jedna z osób zajmujących się techniczną obsługą koncertów, wniosła przeciwko niemu oskarżenie po tym, jak - podczas jednego z występów - Durst, podobno bez powodu, dotkliwie ją pobił.

 • Fred Durst i Paris Hilton parą?

  Trafił swój na swego. Fred Durst, wokalista Limp Bizkit i łamacz damskich serc, chyba trafi w objęcia modelki Paris Hilton, dziedziczki słynnej rodziny hotelarskiej, która radziła sobie nie z takimi twardzielami. Widziano ich niedawno na przyjęciu w Los Angeles, gdzie wyraźnie mieli się ku sobie.

 • Patriota Fred Durst

  Fred Durst, lider amerykańskiej formacji Limp Bizkit, postanowił zadedykować nową płytę grupy amerykańskiemu triumfowi w Iraku. "Wydajemy ten album, aby uczcić zwycięstwo naszego kraju. Nasi żołnierze nieźle dali czadu! Jestem dumny z tego, że jestem Amerykaninem! Ameryko, czekają nas dobre czasy!" - tej treści laurkę Durst zamieścił na oficjalnej stronie Limp Bizkit.

Wideo na temat: fred durst
 • Dla niej wszystko

  "Dla niej wszystko" - to kolejny rewelacyjny francuski thriller, ale przede wszystkim historia wielkiej miłości i granic, które zakochany mężczyzna jest w stanie przekroczyć, aby uratować swoją ukochaną? Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, mają małego synka Oscara (Lancelot Roch) i prowadzą spokojne, rodzinne życie. Ale pewnego poranka policja aresztuje Lisę pod zarzutem brutalnego morderstwa. I choć kobieta jest niewinna - wszystkie...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...