• Informacje na temat:

  freddie jr prinze producent

Artykuły na temat: freddie jr prinze producent
 • Od twórców "Ally McBeal"

  Kolejne "dziecko" speca od prawniczych seriali - scenarzysty i producenta Davida E. Kelleya (prywatnie męża Michelle Pfeiffer). W "Orłach z Bostonu", podobnie jak we wcześniejszych jego produkcjach(...) prawa. Założycielem kancelarii jest Denny Crane (William Shatner). To świetny prawnik, mimo pewnych luk w pamięci. Ta ostatnia cecha sprawiła, że przez 15 lat nie kontaktował się z synem, Donnym (Freddie...

 • Freddie Prinze Jr. pisze dla MTV

  Freddie Prinze Jr. ( "Tam gdzie ty" , "Scooby-Doo" ) zobowiązał się napisać scenariusz do oryginalnego filmu fabularnego dla stacji MTV. Aktorowi pomóc ma Conrad Jackson. Telewizyjny projekt, który nie ma jeszcze tytułu, będzie opowieścią o grupie nastolatków usiłujących zorganizować bal maturalny.

 • Oficjalny Scooby-Doo

  W mediach już od dłuższego czasu pojawiały się informacje, iż studio Warner Bros., producent przeboju "Scooby-Doo" , przymierza się do realizacji sequela aktorskiej wersji kultowej kreskówki. Według najnowszych doniesień, przedstawiciele wytwórni oficjalnie potwierdzili rozpoczęcie prac nad kontynuacją. Kontrakty aktorskie podpisali główni bohaterowie pierwowzoru.

 • Powstanie film o Johnie Kennedym Jr.

  Życie Johna F. Kennedy'ego Juniora, który zginął w katastrofie lotniczej w lipcu 1999 roku, zostanie przeniesione na ekran telewizyjny - doniosła gazeta "New York Post". Amerykańska stacja telewizyjna Fox Television Pictures kupiła prawa do sfilmowania ubiegłorocznego bestsellera, "Prince Charming: The John F. Kennedy Jr. Story", napisanego przez Wendy Leigh.

 • Zombie znowu zaatakują!

  Wszystko wskazuje na to, że rok 2002 będzie w Hollywood porą zombi oraz krwawych filmów, zwanych gore. Młody scenarzysta i aktor, James Gunn, przymierza się do realizacji nowej wersji klasycznego obrazu George'a Romero, "The Dawn of the Dead" ("Świt żywych trupów"). Kinowa wersja słynnej gry komputerowej "Resident Evil" trafi do kin w przyszłym roku. Pojawiły się również pogłoski o rychłym remake'u innego legendarnego filmu, kultowej "Teksańkiej masakry piłą mechaniczną".

 • Nowy serial twórców "Ally McBeal"

  Przed nami premiera superprodukcji! Po raz pierwszy polscy widzowie zobaczą serial "Orły z Bostonu".