• Informacje na temat:

  freddie mercury kochankowie

Artykuły na temat: freddie mercury kochankowie
 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

 • Zmarł kochanek Mercury'ego

  W wieku 60 lat odszedł Jim Hutton - wieloletni partner charyzmatycznego wokalisty Queen, Freddiego Mercury'ego.

 • Queen: Nieznana historia (cz. 1)

  Pod koniec stycznia ukaże się po polsku książka "Queen: Nieznana historia. Moje życie u boku największego zespołu rockowego XX wieku" autorstwa Petera Hince'a, który jako fotograf spędził wiele lat na trasach koncertowych Queen. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty pierwszego rozdziału.

 • Wyznania George'a Michaela

  W ostatnią majową noc, o północy, w krakowskim kinie Kijów zebrali się nie tylko fani George'a Michaela, lecz także miłośnicy świetnego dokumentu. "George Michael. A Different Story" w reżyserii Southana Morrisa zadowolił na pewno i jednych i drugich - pokazując jednego z największych gwiazdorów popkultury "w szlafroku", czyli takim, jakim naprawdę jest George Michael.