• Informacje na temat:

  frederic thiebaud

Artykuły na temat: frederic thiebaud
 • Shania Twain wychodzi za mąż

  Piosenkarka Shania Twain zaręczyła się ze swoim partnerem, Frederikiem Thiebaud. 45-letnia gwiazda znalazła szczęście u boku byłego męża swojej przyjaciółki.

 • Shania Twain już po ślubie

  Piosenkarka Shania Twain w noworoczny weekend poślubiła swojego partnera, Frederica Thebaud. Parę połączył romans ich byłych małżonków.

 • Chciała umrzeć, bo zdradzał ją mąż

  ..., w wyniku zaskakującego obrotu spraw, Twain znalazła wsparcie w trudnych chwilach u... męża Thiebaud, Frederica. To właśnie u boku byłego partnera kochanki swojego męża, Twain na nowo odnalazła miłość. Frederic Thiebaud i Twain pobrali się w się w styczniu tego roku. Po pięciu latach nieobecności na scenie, Shania Twain niedawno zdecydowała się na powrót. Piosenkarka odwiedziła już lekarza specjalistę...

 • Połączył ich romans byłych małżonków

  Piosenkarka Shania Twain w noworoczny weekend poślubiła swojego partnera Frederica Thiebauda. Parę połączył romans ich byłych małżonków.

Wideo na temat: frederic thiebaud
 • Tango Libre

  "Tango Libre" Frederica Fonteyne'a to opowieść o strażniku więziennym JC (Francois Damiens), który wiedzie wyjątkowo nudne i monotonne życie. Jedyną ekstrawagancją, na którą sobie pozwala, jest nauka tanga. Podczas jednej z lekcji poznaje promienną, młodą Alice (Anne Paulicevich), matkę piętnastolatka, która przewróci do góry nogami jego poukładane życie. Następnego dnia spotyka ją w więziennym pokoju widzeń, gdzie kobieta odwiedza jednocześnie dwóch więźniów - Fernanda (Sergi Lopez) i...