• Informacje na temat:

  frędzli

Artykuły na temat: frędzli
 • Dominika Kulczyk przyjechała do Krakowa, aby wręczyć nagrodę ufundowaną przez jej fundację na festiwalu Off Camera. Na imprezie nie towarzyszył jej jednak Paweł Deląg, z którym rzekomo romansuje, a krawiec Tomasz Ossoliński. Córka zmarłego miliardera wyglądała bardzo stylowo. Uwagę zwracała przede wszystkim spódnica z frędzli projektu Magdy Butrym, którą wcześniej miała na sobie celerbytka Kim...

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • "Taniec z gwiazdami": Katarzyna Dziurska nie bała się śmiałych figur!

  Katarzyna Dziurska (30 l.), instruktorka fitness, w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" trenuje pod okiem Tomasza Barańskiego. W pierwszym odcinku show zatańczyli jive’a. Kasię wystrojono w sporo odkrywającą srebrną sukienkę z frędzlami. Kreacja była luźna i przy niemal każdym ruchu sporo odkrywała. Zwłaszcza, gdy trenerka prezentowała dość śmiałe figury taneczne.

 • "Nikt mnie nie zauważył"

  45. festiwal opolski jest jednocześnie 31. z udziałem Maryli Rodowicz.

 • Lizzie Cundy w prześwitującej sukience. Znów odsłoniła piersi!

  Brytyjska osobowość telewizyjna Lizzie Cundy (48 l.) uwielbia prowokować strojem, co udowodniła chociażby rok temu, pojawiając się na jednej z imprez w sukience z frędzlami, która znacząco uwydatniła jej biust. Teraz z kolei, na premierę filmu "Bohemian Rhapsody", założyła kreację z całkowicie przezroczystą górą, która również obnażyła jej piersi. Powinna się tak ubierać?

 • Lalka Jimiego Hendrixa

  Słynna firma Todda McFarlane'a, produkująca między innymi zabawki z podobiznami znanych postaci ze świata muzyki, stworzy lalkę Jimiego Hendrixa. Zgodę na wykorzystanie wizerunku legendarnego gitarzysty wyraziła już firma Experience Hendrix L.L.C., zajmująca się zachowaniem dziedzictwa muzyka.

 • Ewa Farna w ogniu krytyki za tuszę! "Odstaw koryto"

  Ewa Farna (22 l.) po dłuższej przerwie wróciła na scenę, pojawiając się na letnim koncercie w Toruniu obok, m.in. Eweliny Lisewskiej, Kasi Cerekwickiej i Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka postawiła na mini z frędzlami, bluzkę z dekoltem i dżinsową katanę. Niestety, nie zyskała aprobaty fanów.

 • Sonia Bohosiewicz: Pierwsza trwała

  Sonię Bohosiewicz zobaczymy w VI sezonie serialu "Czas honoru", gdzie wcieli się w postać namiętnej Emilki. - Ma pierwszą trwałą, jaka zaistniała w tamtych czasach w Polsce - aktorka mówi o swej bohaterce.

 • Katarzyna Burzyńska (32 l.) pod koniec stycznia ogłosiła radosną nowinę. Prezenterka TVP spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Niedawno wyznała, że czuje się świetnie i zamierza pracować aż do porodu. Nadal chętnie pojawia się także na ściankach. Nie zabrakło jej m.in. na Telekamerach. Dziennikarka nie chciała się jednak chwalić swoimi krągłościami - brzuszek ukryła pod obszerną bluzką z frędzlami, która skutecznie maskowała jej figurę.

 • "Bydgoszcz, Teksas"

  Pochodząca z miasta nad Brdą formacja George Dorn Screams drugi album "O'Malley's Bar" zarejestrowała z nie byle kim, bo Johnem Congletonem z grupy The Paper Chase (producent w CV ma współpracę z takimi tuzami muzyki niezależnej, jak Modest Mouse, Logh, Smog, The Appleseed Cast, czy mainstreamowymi Bono z U2, Celine Dion, The Roots czy R. Kelly) i nie byle gdzie, bo w Dallas w gorącym Teksasie. Jednak niech te okoliczności nie przesłonią najważniejszego faktu, że "O'Malley's Bar" George Dorn...

Zdjęcia na temat: frędzli