• Informacje na temat:

  freestyle

Artykuły na temat: freestyle
Zdjęcia na temat: freestyle
Wideo na temat: freestyle
 • "Taniec z Gwiazdami": Co Joanna Mazur i Jan Kliment przygotowują na finał?

  "To jeszcze do mnie nie dotarło, ale niewiele się zmienia. Jutro wstajemy rano, jemy porządne śniadanie i bierzemy się do pracy" - mówi Joanna Mazur, finalistka "Tańca z Gwiazdami 9". Co para pokaże w finale? "Mamy dwa tańce, a do tego dochodzi freestyle, który nie trwa półtorej minuty, ale około trzech minut. To jest wymagający taniec. To jest dla nas bardzo ważne i chcemy się na tym skupić, bo

Dyskusje na temat: freestyle
 • Re: 1.	Sheldon w serialu ciągle nosi t-shirt...

  Fantastyczny serial, w głównej mierze badający poziom inteligencji oglądających...można łatwo sprawdzić poziom IQ...:)) niestety niższy z każdym pokoleniem...polecam, coś innego niż tematyka seksu, freestyle etc.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  freestyle Julki i Rafała powalił mnie na kolana, według mnie najlepszy ze wszystkich edycji :) Przepięknie zatańczyli :) Porównywalnie wspaniały freestyle miała chyba tylko Natasza w poprzedniej edycji ;)

 • Re: Aneta Zając wygrała "Taniec z gwiazdami"

  śliczna z nich para, freestyle rewelacja, nie dziwię się, ze wygrali.Moro nikt nie lubił

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  ale freestyle było nudne - niestety nic nowego - Julka ciut gorzej tańczyła ale zrobiła największe postępy i frreestyle to coś od czego oczu nie mogłam oderwać... byłam za Kaśką a po ostatnim tańcu poszłam ku Julii

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Julio i Rafale fantastyczny taniec i zasłużone zwycięstwo. Walka była bardzo wyrównana i obie Panie zatańczyły wspaniale , a o wszystkim zadecydował freestyle , Wasz był po prostu niesamowity, jeszcze raz gorące brawa.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Obie babki świetnie tańczyły ale freestyle Julki to nie był to ani odrobine towarzyski tylko modern. Pięknie wytańczone, ale jak będe chciała zobaczyc modern to włączę sobie powtórkę YCD. Skoro to jest program z tańcem towarzyskim to niech wygra ten kto lepiej tańczy towarzyski ot co. a w tym przypadku była to Kasia.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Wlasnie ,zgadzam sie ja tez nie znam sie na profesjonalnym tancu i oceniam dana pare po wygladzie i ukladzie artystycznym .Pani Julia calkowicie zasluzenie wygrala ten program,chocby nie wiem jak byl ustawiony,wykonala kawal dobrej roboty a jej freestyle byl cudowny,gratuluje wyboru utworu.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Jak dla mnie to obie Panie prezentowały podobny poziom, z taką różnicą, że Kasia była dobra od początku, a Julia stopniowo z programu na program stawała się coraz lepsza. Cieszę się , że wygrała Julia, jej freestyle był niesamowity i bynajmniej nie głosowałam na nią z litości , bo miała kontuzję, swoja droga śmieszą mnie takie komentarze. Nie sądzę też aby TVN miał jakikolwiek wpływ na to kto