• Informacje na temat:

  friendly beats

Artykuły na temat: friendly beats
 • "Nie tylko hedonistyczna rozrywka"

  Założony w 2005 roku projekt Friendly Beats to inicjatywa polskich DJ-ów, którzy postanowili zaproponować kompilację najciekawszych ich zdaniem tanecznych przebojów. Płyta z utworami(...) premiery albumu, Noviką i Lexusem na temat krajowej sceny tanecznej, gustach przeciętnych bywalców klubów i przyszłości Friendly Beats, rozmawiał Paweł Amarowicz.

 • Novika i przyjaciele: Znamy się z imprez

  W poniedziałek, 3 kwietnia, gośćmi naszej CZATerii byli Novika i Lexus, członkowie DJ-skiego kolektywu Beats Friendly. Formacja odpowiedzialna jest za kompilacyjny album, na którym znalazły się najciekawsze - zdaniem jej członków - taneczne utwory. Przy okazji Novika opowiedziała też o swej kolejnej solowej płycie. Poniżej zapis najciekawszych fragmentów rozmowy z użytkownikami INTERIA.PL.

 • Rebeka, Rubber Dots i Pysh wystąpią na Audioriver 2014

  Do 40 zagranicznych gwiazd festiwalu oraz kilku ogłoszonych wcześniej polskich artystów, właśnie dołączyło ponad 30 reprezentantów rodzimej sceny. Na płockim Audioriver, który odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014 r., zagrają m.in. Rebeka, Rubber Dots, Teielte, Pysh oraz Wonter. Poznaliśmy także obsadę sceny zlokalizowanej na Audioriver Fashion Day.

 • Laureaci konkursu Muzzo.pl zamykają program Audioriver

  Po burzliwej dyskusji, organizatorzy festiwalu Audioriver oraz przedstawiciel Interia.pl, wybrali dwóch zwycięzców konkursu przeprowadzonego na portalu Muzzo.pl. Nagrodą będzie występ na scenie zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, a jej laureatami zostali Vyti Tauta oraz Denis Björn. Tym samym ogłoszono ostatnich artystów w programie festiwalu.

 • Audioriver 2014: Sprawdź szczegółowy program!

  Na pięć dni przed rozpoczęciem festiwalu Audioriver w Płocku organizatorzy ujawnili szczegółową rozpiskę godzinową. Przypomnijmy, że Audioriver 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca.

 • Polskie gwiazdy Coke Live

  Organizatorzy Coke Live Music Festival 2008 ogłosili listę polskich wykonawców, którzy pojawią się w Krakowie obok Timbalanda, Prodigy czy Missy Elliot.

 • Dr. Alban w Krakowie

  Już tylko godziny dzielą nas od polskiego koncertu wielkiej gwiazdy lat 90.

 • Summer Of Music: Polscy uczestnicy

  Poznaliśmy listę polskich artystów, którzy wystąpią podczas pierwszej edycji festiwalu Summer Of Music. Dwudniowa impreza odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu (9-10 września). Koncerty będą się odbywać na czterech scenach, a głównymi gwiazdami z zagranicy są m.in. Pet Shop Boys, Daft Punk, Peaches, Ian Brown i Stereo MC's.

 • Wiemy już, kto wystąpi przed Katy Perry

  Wtorkowy (5 października) koncert Katy Perry w Warszawie poprzedzi występ Noviki.

Wideo na temat: friendly beats
 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.