• Informacje na temat:

  fronczewski 07 zgłoś się

Artykuły na temat: fronczewski 07 zgłoś się
 • "07 zgłoś się": Superglina z PRL-u

  Choć pod koniec lat 70-tych zeszłego wieku Polacy raczej nie kochali milicjantów, to temu udało się wzbudzić wiele sympatii.

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Piotr Fronczewski i Joanna Pacuła: ten romans wiele go kosztował!

  Piotr Fronczewski (71 l.) i Joanna Pacuła (60 l.) poznali się na planie filmowym 36 lat temu. Między aktorami wybuchł gorący romans, a o wszystkim dowiedziała się żona gwiazdora…

 • Z kim romansował przed laty?

  Wielkie role i tajemniczy romans aktora - odsłaniamy kulisy skandalu sprzed lat.

 • Piotr Fronczewski nie miał dobrych relacji z córką przez lata! Nienawidziła go!

  Córka Piotra Fronczewskiego (72 l.) miała kilka lat, kiedy uległ urokowi innej kobiety i zdradził jej mamę. Długo nie była w stanie mu wybaczyć. Teraz może na nią liczyć.

 • Piotr Fronczewski nie tak wyobrażał sobie starość: Jest coraz gorzej

  ...​"Uprawiam ten zawód dłużej, niż wielu żyje na tym świecie" - powtarza Piotr Fronczewski (71 l.). Nie schodzi ze sceny już od ponad 60 lat, nie ukrywa jednak, że czuje się zmęczony. "Myślałem, że na starość będzie mi lżej, jest tylko gorzej" - mówi.

 • Piotr Fronczewski bierze ślub kościelny!

  Od jakiegoś czasu głośno jest o romansie Piotra Fronczewskiego (69 l.) i Joanny Pacuły (58 l.). Przed laty połączyło ich gorące uczucie, ale teraz to już przeszłość. U boku aktora ciągle trwa jego żona, z którą wkrótce weźmie ślub kościelny!

 • Piotr Fronczewski żałuje, że zawiódł żonę

  ...kobiety, która zagroziła jego małżeństwu. Ale dla środowiska aktorskiego było jasne, że to Joanna Pacuła (58 l.). Po raz pierwszy spotkał ją w 1976 roku na planie serialu "07 zgłoś się". Miała wtedy(...). A także zmierzyć się z przeszłością. W książce zatytułowanej "Ja, Fronczewski" szczerze przyznaje się do romansu, który mógł zniszczyć jego rodzinę. "To było po narodzinach naszej drugiej córki, Magdy...

 • "07 zgłoś się": Siedem anegdot i jedna z zerem w tle

  ...07 zgłasza się już 38 lat. Ostatnio zgłasza się jakby intensywniej. Od wielu miesięcy nie ma dnia bez emisji odcinków z porucznikiem Sławomirem Borewiczem w roli głównej. Ponieważ już od dawna wszyscy wiemy, kto kogo i za co zabił w tym kryminalnym serialu, polecamy kilka anegdot, które ubarwią te seanse.

 • "07 zgłoś się": Wciąż na topie

  ...oglądać można było m.in.: Barbarę Brylską, Grażynę Szapołowską, Ewę Szykulską, Leona Niemczyka oraz Piotra Fronczewskiego. Miał być ciąg dalszy... Jak się okazuje, autorzy produkcji po 1989 roku mieli(...) scenariusz zaczerpnięto z serii opowiadań kryminalnych "Ewa wzywa 07". Pisany pod aktora Głównym bohaterem serii jest oficer Milicji Obywatelskiej Sławomir Borewicz (07 to jego resortowy kryptonim...

Wideo na temat: fronczewski 07 zgłoś się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

Dyskusje na temat: fronczewski 07 zgłoś się