• Informacje na temat:

  fronczewski i socha

Artykuły na temat: fronczewski i socha
 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  Małgorzata Socha, kiedy była małą dziewczynką chciała zostać... "kradziejką". Została aktorką, co bardziej jest spełnieniem marzeń jej babci. "To byłaby rola-marzenie" - mówi PAP Life Socha zapytana o to, czy byłaby skłonna przytyć albo ściąć włosy do roli.

 • Małgorzata Socha: Kino, teatr, Mozil

  Małgorzata Socha wzięła udział w spektaklu urodzinowym Teatru 6.piętro. Aktorka przyznała, że bardzo dobrze czuje się na tej scenie, zwłaszcza z Piotrem Fronczewskim i zdradziła, czym ostatnio zachwycił ją Czesław Mozil...

 • Socha zamiast Bachledy-Curuś

  Rolę w komediodramacie "Edukacja Rity", której premiera w Teatrze 6. Piętro odbędzie się jesienią tego roku, dostała Małgorzata Socha (31 l.). Partnerować jej będzie sam Piotr Fronczewski! Jest to historia przyjaźni uniwersyteckiego profesora - alkoholika i jego studentki, ambitnej fryzjerki, słuchaczki niedzielnego uniwersytetu. Dzieli ich niemal wszystko - pochodzenie, status społeczny...

 • Machulski o Powstaniu Warszawskim

  Reżyseria spektaklu dla Teatru Telewizji, produkcja filmu wojennego i kryminału - nad takimi projektami pracuje Juliusz Machulski, laureat nagrody dla najlepszego reżysera na I Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Odessie.

 • Socha stara się o dziecko

  Małgosia Socha w najbliższym czasie nie planuje żadnej nowej roli serialowej. Jej obecny priorytet - jak najszybciej zajść w ciążę!

 • Zróżnicowana jesienna ramówka

  Seriale przedstawiające problemy zwyczajnych ludzi oraz liczne programy rozrywkowe dominują w jesiennych ramówkach telewizyjnych. "Tego typu programy są popularne, ponieważ lubimy podglądać życie zwykłych ludzi" - przekonuje medioznawcza, prof. Wiesław Godzic.

 • Tłum gwiazd na premierze w teatrze Michała Żebrowskiego

  Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", i Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", to tylko dwie z ogromnego tłumu znanych z seriali gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością premierę "Słonecznych chłopców" Neila Simona w kierowanym przez Michała Żebrowskiego Teatrze 6. Piętro.

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  - Teraz, kiedy mam już żonę, dziecko i postanowiłem bardziej skupić się na tym, co oferuje polski rynek. Ale serial, w którym zagram, jest ewenementem na skalę europejską - zapowiada Michał Żebrowski, aktor i dyrektor naczelny Teatru 6.piętro.

 • Mistrz i... Małgorzata

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", gra u boku Piotra Fronczewskiego, czyli Jacka Kwiatkowskiego z "Rodziny zastępczej", w najnowszej produkcji Teatru 6. Piętro. "Edukacja Rity" z ich udziałem będzie z pewnością teatralnym hitem sezonu!

 • Będzie śpiewała i tańczyła!

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", dostała propozycję zadebiutowania w... musicalu. Najprawdopodobniej aktorkę zobaczymy jeszcze w tym roku w Teatrze Syrena, gdzie trwają już przygotowania do premiery scenicznej wersji filmowego hitu sprzed lat "Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy".

Wideo na temat: fronczewski i socha
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...

Dyskusje na temat: fronczewski i socha