• Informacje na temat:

  frycz aktor polski

Artykuły na temat: frycz aktor polski
 • Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodzony 15 maja 1954 w Krakowie.

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • Polska aktorka filmowa i telewizyjna. Córka znanego aktora Jana Frycza. Urodzona 23 październik 1986 roku w Krakowie.

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • "M jak miłość": Olga Frycz nie chce być hipokrytką!

  ...- Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso - mówi aktorka Olga Frycz. Opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • "M jak miłość": Paweł straci żonę, ale zyska pierwszą miłość! Mamy zdjęcia z planu!

  Życie nie znosi próżni - zawsze, gdy coś się traci, zyskuje się coś innego. Paweł (Rafał Mroczek) pożegna się z żoną Alą (Olga Frycz), ale za to w jego życiu ponownie pojawi się dawna miłość Teresa (Joanna Sydor).

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • 3:0 dla małej Basi

  Mimo że dotychczas Olga Frycz kojarzyła się widzom z innego rodzaju produkcjami, świetnie odnajduje się na planie "M jak miłość". Gra Alę, mamę Basi, która zawróci w głowie Pawłowi. Wygląda na to, że za jej sprawą Zduński w końcu się ustatkuje.

 • Crispin Glover składa świąteczne życzenia po polsku

  Hollywoodzki aktor - Crispin Glover - znany z filmów "Powrót do przeszłości" czy "Dzikość serca" - składa wszystkim Polakom najserdeczniejsze życzenia. Glover przyjechał do Polski na zaproszenie Łukasza Barczyka, reżysera filmowej megaprodukcji pt. "Hiszpanka".