• Informacje na temat:

  frycz ma nowy romans

Artykuły na temat: frycz ma nowy romans
 • Nowy facet Marysi?

  Marysia Milewicz (Olga Frycz) z "Życia nad rozlewiskiem" spotka na swej drodze bardzo przystojnego mężczyznę. Czy elegancki prawnik, w którego wciela się Szymon Kukanow, zawróci jej w głowie? Czy on właśnie będzie jej nową miłością?

 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.

 • "M jak miłość": Nowi u Mostowiaków

  Nerlewski) bez pardonu wkroczy z butami w jego życie uczuciowe. Pani Zarzycka zrobi wszystko, by jak najszybciej zakończył swój ognisty romans z Ulą (Iga Krefft). Piękna kelnerka i oszust W 1158. odcinku "M jak miłość“ (emisja w poniedziałek 21 września w TVP2), w czasie swojej podróży do Żnina, Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) poznają atrakcyjną kelnerkę Anetę, w roli której zobaczymy...

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

 • Noc cudów nad rozlewiskiem

  Tego Bożego Narodzenia bohaterowie "Życia nad rozlewiskiem" z pewnością nigdy nie zapomną! Podczas wigilijnego wieczoru i przedświątecznej nocy w pensjonacie Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) Ania Wrona (Joanna Fertacz) urodzi bliźnięta, Ewa (Maria Pakulnis) przyjmie oświadczyny Piernackiego (Wojciech Droszczyński), a romans Marysi (Olga Frycz) i Krzysztofa (Mateusz Janicki) rozkwitnie na nowo!

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc

  Olga Frycz, czyli Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", zaapelowała do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych, by przekazali 1% podatku na rzecz fundacji wspierającej leczenie Małgorzaty Pasternak - dziewczyny, którą w "Ciszy nad rozlewiskiem" zobaczymy w roli pracownicy stadniny uwikłanej w romans z... Magdą (Laura Breszka).

 • "M jak miłość": Ślub, nowa bohaterka i rozstanie z serialem?

  Nowy rozdział? Czyżby Olga Frycz szykowała się do odejścia z serialu? mamy dla Was fragment wywiadu z "Tele Tygodnia" na ten temat: Delikatna dziewczyna, a potrafi zadać celny cios! Niedawno skończyła 30 lat, ale nie czuje upływu czasu. - Zmiana nadchodzi wielkimi krokami - mówi Olga Frycz. W Polsce po powrocie z Ameryki Południowej czekała jakaś ekstra praca? - Na razie poza "M jak miłość...

 • Rozważna i... drapieżna

  Nad rozlewiskiem nie zawsze jest sielsko i miło. Buzują namiętności. Kipią frustracje. Tylko dom Pauli i Sławka nieoczekiwanie stał się ostoją szczęścia i spokoju. Jak oni to zrobili?

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Przystojny letnik uwiedzie Małgosię Jantar?

  ...najchętniej wybrałby widok na... recepcję, w której urzęduje urocza właścicielka. - Cieszę się, że tu przyjechałem - powie Adam, patrząc prosto w oczy gospodyni siedliska nad rozlewiskiem. Choć nowy(...), że Adam jest zauroczony Małgosią, natychmiast zauważy Marysia (Olga Frycz). Dziewczyna ostrzeże matkę, by nie pozwalała swemu nowemu znajomemu na zbytnią poufałość. - Coś za gładki ten pan Adam...

 • Wigilia nad rozlewiskiem

  Przed nami czwarta seria opowieści o życiu Małgosi Jantar i jej najbliższych na Mazurach.