• Informacje na temat:

  fryderyk

Artykuły na temat: fryderyk
 • Wanda Warska przyjmie Złotego Fryderyka? Córka: Dowiedzieliśmy się o tym z mediów

  Akademia Fonograficzna ogłosiła nominacje do nagrody Fryderyk 2019. Postanowiła również uhonorować specjalną statuetką Wandę Warskę (86 l.). Fakt ten w swoim stylu skomentowała córka gwiazdy.

 • Fryderyki 2015: Będą zmiany!

  Nie cztery, a osiem kategorii w muzyce rozrywkowej - to największe zmiany, które czekają nagrody polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Do piątku (19 grudnia) przyjmowane są zgłoszenia.

 • "Sama słodycz": Fryderyk traci głowę dla Patrycji!

  Wygląda na to, że wytrwałość i upór w zdobywaniu serca mężczyzny się opłaca... Dowodem na to jest Patrycja, która w końcu osiąga swój cel i uwodzi Fryderyka! Rekrut traci kontrolę nad sobą i poddaje się targającej nim namiętności. Patrycja jest oszołomiona ze szczęścia! Fryderyk zaczyna mieć jednak obawy... Czy oby na pewno idzie do łóżka z właściwą kobietą?

 • Fryderyki 2015 (nominacje): Pięć szans Artura Rojka

  Poznaliśmy nominacje do nagród polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Najwięcej szans na statuetki mają Artur Rojek oraz duet Fisz Emade Tworzywo.

 • "Sama słodycz": Bolesny finał randki Fryderyka!

  Staś uważa swojego ojca, delikatnie mówiąc, za nudziarza! Jest przekonany, że Fryderyk "wynormalniałby" gdyby trochę porandkował! Ale, że mężczyzna się do tego nie kwapi to syn bierze sprawy w swoje ręce i nieoficjalnie rozpoczyna casting... Patrycja, policjantka Kasia, a może Marianna - z którą z nich Stasiek zechce wyswatać opornego Fryderyka?

 • Curly Heads: Wszystko jest remiksem (wywiad)

  Dawid Podsiadło po zwycięstwie w "X Factor" uparł się, żeby jego kontrakt płytowy objął również debiutancki album zespołu Curly Heads z Dąbrowy Górniczej, w którym to zespole Dawid jest wokalistą. Kudłaty laureat czterech Fryderyków dopiął swego, bowiem na półki sklepowe trafiła właśnie płyta "Ruby Dress Skinny Dog".

 • "Sama słodycz": Rewolucja w życiu Fryderyka

  W życiu Fryderyka następuje prawdziwa rewolucja! Marta zabiera mu Stasia, bez którego Rekrut już sobie nie wyobraża życia. Gosia opuszcza dom i wylatuje do Paryża na długi kontrakt. Izabella się zakochała! A Patrycja nadal usiłuje sprawić, żeby Fryderyk zakochał się w niej! I wygląda na to, że jest coraz bliżej swojego celu.

 • Kasa Chorych na jubileusz: "40 lat - live"

  13 kwietnia ukaże się jubileuszowa płyta Kasy Chorych - legendy polskiego bluesa. Album "40 lat - Live" został zarejestrowany w Radiu Białystok.

 • "Sama słodycz": Fryderyk postanawia walczyć o Martę!

  Sytuacja jest beznadziejna... Marta wychodzi za mąż za Dziubka. Staś, z tęsknoty za tatą, popada w depresję. Marianna wyrzuca Fryderykowi, że przez niego straciła Olę. Rekrut nie ma pojęcia, o co chodzi jego przyjaciółce. A to nie koniec jego kłopotów... Rano w swoim mieszkaniu zastaje Patrycję, która nie posiada się ze szczęścia po ich pierwszej wspólnej nocy! Fryderyk jest kompletnie...

 • Szwagierkolaska powraca po 20 latach: Zobacz teledysk "Lisa Bon"

  Teledysk do utworu "Lisa Bon" zapowiada reedycję debiutanckiego albumu "Luksus" grupy Szwagierkolaska.

Zdjęcia na temat: fryderyk
 • Mokra wpadka przydarzyła się Piotrowi Adamczykowi, czyli Fryderykowi Rekrutowi z "Samej słodyczy". Cóż, na upały nie ma rady.
Wideo na temat: fryderyk
 • Fryderyki od kulis

  07.04.08, Fabryka Trzciny, Warszawa

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Fryderyki 2011: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  W poniedziałek, 9 maja, odbyła się gala wręczenia najważnieszych nargód muzycznych w Polsce. Cztery Fryderyki 2011 otrzymała metalowa grupa Acid Drinkers, a trzy powędrowały w ręce Moniki Brodki.

 • Koń turyński

  "Koń turyński" Béli Tarra - ulubionego nowohoryzontowego twórcy i bohatera festiwalowej retrospektywy w 2004 roku - jest najbardziej zagadkowym filmem powstałym w ostatnim czasie. Nagrodzony na ostatnim festiwalu w Berlinie Srebrnym Niedźwiedziem, utrzymany w mrocznej atmosferze, film jest refleksją nad rozpadem świata. Autorem scenariusza został jak zwykle współpracownik i przyjaciel Tarra, pisarz, autor Szatańskiego tanga - László Krasznahorkai. Punktem wyjścia "Konia turyńskiego" jest...

Dyskusje na temat: fryderyk