• Informacje na temat:

  fryzjerzy gwiazd

Artykuły na temat: fryzjerzy gwiazd
 • Dominika Gwit zmieniła fryzurę! Fani zachwyceni!

  Celebrytka ostatni rok może bez wątpienia uznać za bardzo udany. Dominika wyszła za mąż, a jej kariera nabrała tempa.  Udział w "Tańcu z gwiazdami" przysporzył jej popularności. Gwit zaczęła się też(...) oczywiście też pochwaliła się w sieci.  "Przez ostatnie miesiące tak zarobiona byłam, że w ogóle nie pamiętałam, kiedy robiłam coś z włosami, na szczęście moi kochani fryzjerzy są zawsze na posterunku...

 • Wyrzucą Górniak z Polsatu?

  Nie wiadomo, czy Edyta Górniak (34 l.) znajdzie się w składzie jury drugiej edycji show "Jak ONI śpiewają", donosi "Życie na gorąco". Jak pisaliśmy ostatnio, ekipa programu ma serdecznie dosyć jej gwiazdorskiego zachowania.

 • Nagrody MTV: Gwiazdy, fryzjerzy i szampan

  gala MTV EMA 2006 odbyła się bez większych skandali, ale i bez wielkich gwiazd. Reporter INTERIA.PL oglądał ją zza kulis. Oto jego relacja.

 • Tajemnice "Tańca na lodzie"

  Już od 28 września na antenie TVP2 startuje nowy program rozrywkowy, w którym artyści, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować ze sobą w tańcu na łyżwach. Program poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, a jednym z jurorów będzie Doda.

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".