• Informacje na temat:

  fryzura ani popek

Artykuły na temat: fryzura ani popek
 • Anna Popek zafundowała sobie fryzurę za... 700 zł?! Co na to Kurski?

  Anna Popek (47 l.), która przeżywa renesans kariery w TVP, postanowiła zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Dziennikarka wydała na to niemałą sumkę!

 • Pomponik w pigułce!

  ...w ogóle jest zło i szataństwo. Odebrałam to bardzo osobiście" - wspominała Ala. Czytaj dalej na następnej stronie Władze TVP2 w końcu znalazły następczynię Anki Popek w "Pytaniu na śniadanie(...)Do tej pory Natalia Klimas (33 l.) nie wypowiadała się na temat związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem (35 l.). Postanowiła jednak to zmienić i wreszcie skomentowała ich rozstanie.  "To jest...

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Atrakcyjna i zawsze uśmiechnięta

  Zachwyca zgrabną figurą i promiennym uśmiechem. Aż trudno uwierzyć, że w czerwcu Anna Popek kończy 45 lat. Jej receptą na świetny wygląd jest zdrowa dieta, długi sen oraz spotkania z przyjaciółmi.

Wideo na temat: fryzura ani popek
 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?