• Informacje na temat:

  fryzura jak gardias

Artykuły na temat: fryzura jak gardias
 • Dorota Gardias zmieniła fryzurę! Wygląda lepiej?

  Dorota Gardias (34 l.) stwierdziła, że wiosna to świetny czas na radykalne zmiany w wyglądzie. Zafarbowała włosy i tym sposobem nie jest już blondynką, a... brunetką! Trzeba przyznać, że różnica jest kolosalna. Jak wam się podoba? Porównajcie zdjęcia!

 • Dorota Gardias kazała partnerowi ściąć włosy. Wygląda lepiej?

  Dorota Gardias (34 l.) nie do końca akceptowała długie włosy ojca swojego dziecka. Zrobiła więc wszystko, by Piotr ściął pióra.

 • Edyta Herbuś zdecydowała się na metamorfozę? Tylko zobaczcie to zdjęcie!

  W życiu Edyty Herbuś spore zmiany. Po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim znalazła nową miłość! Związała się z byłym facetem Doroty Gardias.  "W moim życiu prywatnym teraz też jest bardzo fajny czas, gdzie spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być wiernym partnerem na co dzień. Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam jakiś spokój wewnętrzny, że wszystko się...

 • Chochlew się pożegnał

  ..." - przyznał szczerze Piotr Galiński, ale jak się okazuje, tak właśnie robią profesjonaliści na turniejach tańca. Najpierw jest poza, pokaz, hipnotyzowanie jurorów, a dopiero na sam koniec - taniec. Jay Delano i Kamila Kajak (fokstrot) ocenieni zostali bardzo wysoko, głównie za fakt, iż ich oryginalna interpretacja tańca zdołała pokryć ewentualne braki techniczne. Paweł Nastula tym razem wystąpił...

 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Jej partner twierdzi, że Dorota Gardias jest stworzona do krótkich fryzur. My jako pierwsi mieliśmy okazję obserwować zmianę jej wizerunku i zobaczyć, jak wygląda w długich włosach.

 • Kolejny przegrany na parkiecie

  W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy programu zaprezentowali konkursowy taniec. Jedni zatańczyli fokstrota, inni pasodoble. Dla niektórych był to ostatni taniec w programie. Marcin Chochlew musiał pożegnać się z show.

Wideo na temat: fryzura jak gardias
 • Gardias o macierzyństwie: Żałuję tylko jednego

  Dorota Gardias to aktywna młoda mama. Z powodzeniem łączy pracę zawodową z opieką nad córeczką Hanią, którą urodziła kilka miesięcy temu. Od kiedy poznała uroki macierzyństwa, żałuje, że nie(...) nimi nie przejmuje. – To był bardzo macierzyński look, bardzo macierzyńska fryzura. Niektórzy krytykowali, innym się podobało. Uważam, że trzeba robić różne rzeczy w zgodzie z samym sobą - mówi.