• Informacje na temat:

  fryzura james bond

Artykuły na temat: fryzura james bond
 • Javier Bardem: Czarny charakter blondynem

  To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie - tak o Silvie, złoczyńcy ze "Skyfall", w którego się wcielił, powiedział hiszpański aktor Javier Bardem. - Mam nadzieję, że ta postać zaskoczy widzów - dodał.

 • "Piąta władza": Edward Cullen powraca

  "Piąta władza" staje się dopełnieniem trylogii o Bogach Ery Internetu, na którą składają się także opowiadający o założycielu Facebooka "Social Network" Davida Finchera i film o ojcu Apple'a - "Jobs" Joshuy Michaela Sterna. Obraz Billa Condona jest z nich zdecydowanie najsłabszy.

 • Indiana Jones wiecznie młody

  Owacją na stojąco nagrodzono w Cannes nową część przygód nieśmiertelnego Indiany Jonesa. Pojawiające się głosy krytyki nie zdominowały ogólnego entuzjazmu po premierze obrazu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki". Teraz film ocenić mogą polscy widzowie.

 • Oscar dla tego pana. Relacja z koncertu Justina Biebera w Łodzi

  Młode fanki opuszczały pierwszy polski koncert Justina Biebera całe czerwone, rozedrgane i ze łzami w oczach. A Kanadyjczyk przypisaną mu rolę idola odegrał oscarowo.

 • Superchała z Bollywood

  Rozczarowały krytyków: nowy film Briana De Palmy, biografia Moliera oraz amerykańska superprodukcja "Transformers" . Jednak najwięcej kłopotu sprawił im bollywoodzki "Don" . "I co ja mam z tym filmem począć?" - pyta recenzent "Filmu", po czym dodaje: "Nie zachwyca mnie ta superchała".