• Informacje na temat:

  fryzura johnny depp

Artykuły na temat: fryzura johnny depp
 • Dziwny jest ten Johnny Depp

  Wraz z premierą nowej części "Piratów z Karaibów" wraca postać ekscentrycznego pirata Jacka Sparrowa. To nie jedyna w dorobku Johnny'ego Deppa tak osobliwa rola.

 • Soczyste wargi Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson (21 l., "Wszystko gra" ) została uznana najnaturalniejszą pięknością Hollywoood. W rankingu speców od charakteryzacji najbardziej obiecująca aktorka młodego pokolenia pokonała starsze od siebie: Kate Winslet (30 l., "Zakochany bez pamięci" ) i Catherinę Zetę-Jones (36 l., "Legenda Zorro" ).

 • Rude włosy, cięty język, sztuczna noga

  Helena Bonham Carter po raz kolejny udowadnia, że nie boi się aktorskich wyzwań, a do takich bez wątpienia należy jej udział w filmie "Jeździec znikąd", najnowszej produkcji twórców "Piratów z Karaibów".

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  Filmy "Wzgórze nadziei" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Obraz Brytyjczyka Anthony'ego Minghelli ma szansę na zwycięstwo w aż 13 kategoriach. Jedna nominacja mniej przypadła dziełu pochodzącego z Nowej Zelandii Petera Jacksona.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się 76. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji o najważniejszą nagrodę światowego kina, jest film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Film nominowany jest w aż 11 kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!