• Informacje na temat:

  fryzura monika richardson

Artykuły na temat: fryzura monika richardson
 • Zobacz fryzurę Richardson za 1000 złotych

  Na pokazie mody Macieja Zienia w poniedziałek, 16 listopada, Monika Richardson zachwyciła wszystkich swoim nowym wizerunkiem. Za metamorfozę Monika musiała słono zapłacić...

 • Richardson: Jestem bardzo szczęśliwa

  Monika Richardson po okresie bezrobocia na dobre zadomowiła się już w Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi program o kulturze "Wstęp Wolny". Jak mówi, jest bardzo szczęśliwa.

 • Richardson: Brunetkom jest w życiu trudniej

  Monika Richardson wróciła do poprzedniego koloru włosów, ponieważ, jak twierdzi, brunetkom jest w życiu trudniej. "Oczekuję, że jako blondynka będę traktowana poważnie" - mówi.

 • Zbyszek Zamachowski po ślubie też nie ma lekko!

  Wydawało się, że znany aktor wyciska z siebie siódme poty tylko po to, aby idealnie prezentować się na ślubie i nie przynieść swojej ukochanej wstydu. Monika Richardson (42 l.) ostro go dopingowała(...) środkami transportu... "Monika podjechała pod teatr samochodem, a Zbyszek - rowerem. Szybko przebrał się w przestronnym aucie ukochanej, w nim też zostawił rower. A na koniec, zerkając w lusterko...

 • Chochlew się pożegnał

  Monika Richardson i Krzysztof Hulboj, zatańczyli pasodoble, ale można powiedzieć, że wygrali jeszcze zanim zatańczyli. "Skoncentrowałaś mój wzrok na tyle, że nie zwracałem już uwagi na nic innego" - przyznał szczerze Piotr Galiński, ale jak się okazuje, tak właśnie robią profesjonaliści na turniejach tańca. Najpierw jest poza, pokaz, hipnotyzowanie jurorów, a dopiero na sam koniec - taniec. Jay...

 • Drapieżna Monika Richardson

  Monika Richardson zapowiada, że jej wizerunek w nowym programie kulturalnym "Wstęp wolny" będzie tylko o "jeden stopień drapieżniejszy", niż to, do czego przyzwyczaiła nas w dotychczasowych telewizyjnych wcieleniach, ale dodaje: "Jestem jednak trochę wariatką".

 • Richardson: Gwiazdy w programie

  Monika Richardson zrozumiała, że popularności nie buduje się na bywaniu i dawaniu wywiadów. Teraz wraca do TVP i nie chce o tym mówić.

 • Dziennikarka bywalczynią salonów

  Monika Richardson nie pojawia się obecnie w telewizji, ale robi wszystko, by o niej nie zapomniano. Skromna dziennikarka zmieniła się w barwnego motyla salonów.

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Kolejny przegrany na parkiecie

  W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy programu zaprezentowali konkursowy taniec. Jedni zatańczyli fokstrota, inni pasodoble. Dla niektórych był to ostatni taniec w programie. Marcin Chochlew musiał pożegnać się z show.