• Informacje na temat:

  fryzura na boba

Artykuły na temat: fryzura na boba
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Marika po fali krytyki postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie swojej nowej fryzury. Wokalistka twierdzi, że jest zadowolona z ostrego cięcia i nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Marta Sędzicka ścięła swoje długie włosy! "To nie wygląda dobrze" - twierdzą fani

  ...filmik, na którym modelka prezentuje swoją nową fryzurę. Dziewczyna zdecydowała się na krótkiego boba! Mimo wszystko fani nie kryją swojego rozczarowania. "Marta może i najlepsze miejsce, ale ta fryzura kompletnie nie pasuje do ciebie i twojej ślicznej twarzy" lub "Ładniej Ci było w długich!!! To był zły pomysł. Taka piękna byłaś" - czytamy w komentarzach. A wam jak się podoba Marta w nowym...

 • Najlepsze fryzury w historii kina

  Jak się okazuje, fryzura może odgrywać niebagatelną rolę. Uczesanie Audrey Hepburn, z filmu "Śniadanie u Tiffanyego" z 1961 roku, wygrało plebiscyt na najbardziej wpływową fryzurę wszech czasów.

 • ...zapewniała w swoim filmiku, "long boba"! Jak wam się podobają efekty metamorfozy?

 • Elvis: Król fryzur

  Lubujący się w różnego rodzaju sondażach Brytyjczycy mogą się pochwalić listą "najlepszych męskich fryzur wszech czasów". Wygrał Elvis Presley ze swoim charakterystycznym "daszkiem" i słynnymi bakami, którymi w latach 50. ubiegłego wieku szokował konserwatywnych Amerykanów. Zestawienie, oparte na głosach 1500 mężczyzn, przygotowała firma Argos.

 • Drastyczna zmiana u Kristen Stewart!

  Kristen Stewart (24l.) znowu szokuje! Tym razem nową, bardzo krótką fryzurą.

 • Jessie J ogoliła głowę

  W ramach akcji charytatywnej wokalistka Jessie J zdobyła się na nie lada gest: zgoliła włosy!

 • "Teoria wielkiego podrywu": 8. sezon już od 5 kwietnia w Comedy Central

  Sheldon i jego przyjaciele powracają na antenę Comedy Central i to ze zdwojoną siłą! Już od 5 kwietnia w każdą niedzielę na fanów "Teorii wielkiego podrywu" czekać będą aż dwa premierowe odcinki 8. sezonu.

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

Wideo na temat: fryzura na boba
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Wokalistka jest zadowolona z nowego wizerunku. Twierdzi, że nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość. Metamorfozie uległ nie tylko wygląd wokalistki, lecz także jej twórczość i zachowanie na scenie. Gwiazda nie chce już tworzyć starannie zaplanowanego show, lecz dawać koncerty, które poruszą jej słuchaczy.

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Brodka o nowej fryzurze

  Wokalistka Monika Brodka zdradziła, co zainspirowało ją do zmiany fryzury. "Bardzo chciałam być małym Bobem Dylanem, ale bardziej mówią, że wyglądam jak z filmu 'Flashdance'" - przyznała. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)  

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...