• Informacje na temat:

  fryzura na punka

Artykuły na temat: fryzura na punka
 • Grabaż: Nie skończyłem się

  Na głowie nie nosi już cylindra, nie gra punk rocka. Nagrał płytę z myślą o swoim pokoleniu, o czterdziestolatkach, choć jak sam przytomnie zauważa, młodzież stanowi 60 procent jego widowni. Ale już nie 90.

 • "Gińcie od metalu!"

  jednak nieco inna, tworzyła amalgamat kilku stylów; hardcore'a, punka, metalu. Tak właśnie rodził się crossover. Od tamtych chwili minie niebawem ćwierć wieku. Hirax wciąż kroczą swoją drogą. I mimo

 • Łysa Emma Thompson

  Emma Thompson, wybitna brytyjska aktorka filmowa i teatralna, psychicznie przygotowuje się do zgolenia włosów dla potrzeb swej najnowszej roli. Aktorka wcieli się w dr Vivian Bearing, nieuleczalnie chorą kobietę-naukowca.

 • Będzie Jarocin!

  Powróci największe święto polskiej muzyki niezależnej - festiwal w Jarocinie. Z inicjatywą reaktywowania festiwalu wystąpiły władze wielkopolskiego miasta, poparte jednomyślnie przez jego mieszkańców.

 • Rock gotycki w pigułce. Lista!

  Z okazji maratonu, jaki w Warszawie 22 i 23 lutego zaserwuje nam formacja Fields Of The Nephilim, przedstawiamy listę 10 najważniejszych wykonawców sceny gotyckiej.

 • "Nie jesteśmy częścią kultury Big Brother "

  Działają od końca lat 80., w 2002 roku wydali debiutancki album "Disco Haine Medina". W 2004 r. postpunkowcy z Puław powrócili z nowym krążkiem. O nowym albumie, a także o kondycji DHM po pierwszej płycie i kilku innych rzeczach, rozmawialiśmy z wokalistą Sanchezem i gitarzystą Jennym podczas pogawędki w warszawskim Zamku Ujazdowskim. Poniżej krótki fragment naszej rozmowy.

 • Jarocin za nami: Faworyci i publiczność nie zawiedli

  Kolejny, ostatni już, festiwalowy dzień dla wielu uczestników zaczął się na basenie i/lub w parku wodnym. Nie było szczególnego upału, ale słońce przypiekało ostro i coraz śmielej zmieniało karnację festiwalowiczów.

 • Pohoda Festival: Żółty biustonosz i klata z Photoshopa

  W dniach 5-7 lipca na lotnisku w słowackim Trenczynie odbyła się kolejna edycja festiwalu Pohoda. W tym roku święto muzyki u naszych południowych sąsiadów, uświetnili swoją obecnością min. Lou Reed, Kasabian, Two Door Cinema Club, Orbital, The Kooks czy Public Enemy.

 • Najsłynniejsza pchła świata ma już 50 lat

  16 października 50 lat skończył Michael "Flea" Balzary, jeden z najwybitniejszych basistów w historii rocka, sceniczny dzikus, współzałożyciel Red Hot Chili Peppers.

 • Deszcz kontra muzyka

  Dzięki kilku fantastycznym występom uczestnicy festiwalu Roskilde mogli zapomnieć o nieustannie padającym w czwartek deszczu...

Wideo na temat: fryzura na punka
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...