• Informacje na temat:

  fryzura na urodziny

Artykuły na temat: fryzura na urodziny
 • Kim Kardashian (34 l.) nie podoba się fryzura jej młodszej siostry!

 • 60. rocznica urodzin Marley'a

  W niedzielę, 6 lutego, przypada 60. rocznica urodzin Boba Marley'a, jamajskiego wokalisty, króla muzyki reggae, walczącego swymi piosenkami o wolność i sprawiedliwość na świecie, a także o zjednoczenie Afryki. Z tej okazji w stolicy Etiopii Addis Abebie odbędzie się koncert "Afrika Unite".

 • Hanna Lis pochwaliła się nową fryzurą!

  Dziennikarka 13 maja obchodziła swoje 47. urodziny. Najwidoczniej uznała, że to dobra okazja, by zmienić coś w swoim wyglądzie. Lis udała się do fryzjera, który znacznie przyciemnił jej włosy i nadał fryzurze nowy kształt. Efektem pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Fani w komentarzach pochwalili ją, że wygląda dużo młodziej niż wskazuje metryka. Wy też tak uważacie? Podoba Wam się...

 • 70 lat Diany Ross

  Amerykańska wokalistka Diana Ross obchodzi w środę (26 marca) 70. urodziny. Mimo wieku, nie rezygnuje z występów na estradach całego świata. Przyznaje jednak, że teraz większą wagę przykłada do relacji z pięciorgiem swoich dzieci.

 • Łysa Kasia Warnke na urodzinach magazynu

  Kasia Warnke (41 l.) do roli w filmie "Klatka" o zawodniczce MMA ścięła blond włosy. Aktorka jest bardzo podekscytowana nowym zadaniem aktorskim. Nie kryje jednak, że zmiana fryzury jest dla niej dużym przeżyciem. Na urodzinach jednego z magazynów zaprezentowała się kompletnie łysa.

 • Phil Collins: Dzień w raju

  Niezły wokalista, uznany perkusista, bezpretensjonalny showman, autor niezliczonych przebojów, cieszący się uznaniem milionów fanów - Phil Collins świętuje dziś (30 stycznia) swoje 60. urodziny.

 • Elżbieta Dmoch: Nikt nie pamiętał o jej urodzinach!

  Pod koniec września dawna gwiazda obchodziła 67. urodziny. Nie było jednak wielkiego tortu i szampana.   Był normalny wrześniowy dzień i skromne zakupy. Elżbieta Dmoch, wokalistka legendarnej grupy 2 plus 1, od lat unika ludzi. Nie pojawia się na scenie.  Po śmierci męża Janusza Kruka (†46) w 1992 roku zamknęła się w domu. Doświadczyła depresji. Dużo się też mówiło, że popadła w biedę. Z trudem...

 • Limahl: Ta historia nie ma końca

  Z okazji przypadających w czwartek (19 grudnia) 55. urodzin Limahla przypominamy kilka ciekawostek związanych z życiem i twórczością tego brytyjskiego wokalisty. Jego charakterystyczna fryzura to jeden z obciachowych symboli lat 80.

 • Obchodzi 33. urodziny

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", świętuje dziś - 29 sierpnia - swoje 33. urodziny. Czego życzy sobie z tej okazji aktorka, której wszystkie marzenia już się spełniły?

 • Halle Berry znów "chłopczycą"

  Halle Berry postanowiła zrobić sobie na 46. urodziny prezent i wróciła... do swojej starej fryzury. Od roku nie obcinała włosów, a teraz znowu wybrała image "na chłopaka". To właśnie dzięki takiemu wyglądowi podbiła parę lat temu świat.

Dyskusje na temat: fryzura na urodziny
 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny

  Taaak, ona ma wielu fanów, to wąsate Janusze robiące zakupy w biedrze, weekendy spędzający na działce, jeżdżący skodami. Spory piwny brzuszek (są wielkimi fanami Żubra, Tatry i Dębowego Mocnego) dopełnia obrazu. Na bicepsie marny tatuaż typu "tribal" lub twarz swego dziecka. Obiór? Mocno sprane jeansy, buty New Balance, latem klapki basenowe, saszeta na pasie. Fryzura? Podgolone boki i tyl